Ubisoft zapowiada kolejne DLC do Assassin's Creed Valhalla. To jeden z największych dodatków w serii

Podczas ostatniego weekendu do sieci wyciekły pierwsze szczegóły na temat najbliższego dodatku do Assassin's Creed Valhalla. Nie musieliśmy długo czekać na oficjalne potwierdzenie nowego DLC.

We wtorek gracze Assassin's Creed Valhalla oraz Odyssey mogą cieszyć się ze sporej aktualizacji, która poprawi pewne elementy rozgrywki oraz doda parę nowości do obu gier. Na tym jednak nie koniec. Twórcy zapowiedzieli bowiem kolejny dodatek do najnowszej odsłony serii, który szykuje się na jeden z największych w jej historii.

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Świt Ragnaröku nadchodzi do AC Valhalla

Najnowsze DLC będzie miało nazwę "Świt Ragnaröku" i pojawi się już 10 marca. W nim jako Eivor, główny protagonista w grze, wcielimy się w Odyna i będziemy musieli uratować swojego syna, Baldura. W tym celu zmierzymy się z masą ognistych oraz lodowych przeciwników, a głównym antagonistą będzie Surtur, mityczny bóg ognia, który swoim nadejściem ma zwiastować początek Ragnaroku, czyli końca świata. 

Więcej treści znajdziesz też na Gazeta.pl

- W Assassin's Creed Valhalla: Świcie Ragnaröku, najambitniejszym rozszerzeniu w historii marki, Eivor musi wcielić się w Odyna, nordyckiego boga bitwy i mądrości. Uwolnij nowe boskie moce, wyruszając na desperacką wyprawę przez zapierający dech w piersiach świat. Ukończ legendarną sagę wikingów i ocal swojego syna w obliczu zagłady bogów. Rozpoczyna się wojna. Świat się kończy. To jest Świt Ragnarök - możemy przeczytać w opisie zwiastuna dodatku, który możecie obejrzeć poniżej.

 

W związku z dodatkiem otrzymamy nowe umiejętności

Dzięki najnowszemu dodatkowi otrzymamy szereg nowych umiejętności oraz atrybutów. Jedną z nich będzie możliwość zamieniania się w kruka, a co za tym idzie, sprawniejsze pokonywanie dystansu pomiędzy nami a przeciwnikami. Tak jak jednak wspomnieliśmy, Świt Ragnaröku ma pojawić się dopiero 10 marca, więc na najnowsze DLC musimy jeszcze odrobinę poczekać. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.