Święta w Call of Duty nadchodzą. Na graczy czeka masa wyzwań i nagród

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, Activision przygotowało dla graczy Call of Duty: Vanguard oraz Call of Duty: Warzone szereg atrakcji.

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, a to w świecie gamingu może oznaczać tylko jedno - czas na bożonarodzeniowe nowinki w wielu grach. Nie inaczej będzie w Call of Duty: Vanguard oraz popularnym Battle Royale osadzonym w świecie CoD-a, Call of Duty: Warzone.

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Boże Narodzenie również w Call of Duty

Już w najbliższy piątek, 17 grudnia, do obu gier zawita masa nowości. Pierwsze z nich gracze napotkają już w sklepach zarówno w Vanguardzie, jak i w Warzone. Przecenione zostaną bowiem klasyczne zestawy. Co więcej, do sklepów zawitają także nowe pakiety przedmiotów specjalnie z okazji świąt Bożego Narodzenia. 

Więcej treści znajdziesz też na Gazeta.pl

Co natomiast zmieni się w samej rozgrywce? Przede wszystkim, w trybie wieloosobowym w Vanguardzie oraz w Warzone pojawi się Krampus. Mityczny stwór będzie trapił tych, którzy najgorzej sobie radzą podczas danej rozgrywki. Jego wyeliminowanie nie będzie proste, ale jeżeli niektórym się uda, mają być oni hojnie nagrodzeni.

Ogrom nagród czeka na nas

A skoro już o nagrodach mowa, na mapach w Call of Duty osadzone zostaną ukryte elfy. Po ich odnalezieniu również będziemy mogli otrzymywać różne nagrody - w Vanguardzie będą nimi serię zabójstw, natomiast na Calderze mają to być legendarne bronie, których będziemy mogli użyć w danej grze. 

Na tym nie koniec. Zarówno w Vanguardzie, jak i w Warzone pojawią się serię przeróżnych wyzwań. Za ich skompletowanie również będziemy hojnie nagrodzeni, między innymi wzmocnieniami do zdobywania doświadczenia, skórkami do broni oraz innymi przedmiotami do modyfikowania swojego profilu. Pełną listę szczegółów na temat zbliżającego się wydarzenia znajdziecie pod tym linkiem

Więcej o: