Battlefield 2042 doczekał się aktualizacji. Poprawia błąd, który od dawna męczył graczy

Zgodnie z zapowiedziami Electronic Arts wypuściło kolejnego, grudniowego patcha do Battlefielda 2042. Ten między innymi zajął się aspektami rozrywki, których nie udało się naprawić ostatnio.

Pod koniec listopada do Battlefielda 2042 trafiła pierwsza większa aktualizacja. Jej celem było poprawienie kilku największych usterek w grze, aczkolwiek to zadanie nie do końca się jej udało. Jednym z problemów graczy było między innymi niepoprawne strzelanie. Nie wszystkie pociski były poprawnie rejestrowane, co jak można się domyślić, było ogromną udręką dla graczy.

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Naprawa kluczowego elementu, podejście drugie

Listopadowa aktualizacja miała to naprawić, aczkolwiek zadanie to się nie udało twórcom, co jeszcze bardziej poirytowało fanów serii. Niemniej nie powinni się oni martwić dłużej, wszak do gry trafiła właśnie grudniowa łatka, która według zapowiedzi jest jeszcze większa niż poprzednia. DICE wzięło do serca uwagi graczy i tym razem postarało się w pełni zlikwidować powyższy problem.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Na tym jednak nie koniec. Aktualizacja o numerze 3.1 bierze na tapet także parę innych usterek. Poprawiono m.in. błędy związane z granatami, wyrzutniami oraz tym, że niektórzy gracze momentami potrafili być niewidzialni dla przeciwników. Zaimplementowane zostały także zmiany w kontekście dźwięku, bowiem nieraz narzekano na niedopatrzenia w nim. Pełną listę zmian znajdziecie pod tym linkiem

Forza Horizon 5Twórcy Forza Horizon 5 dodają nowe samochody. Na liście prawdziwe motoryzacyjne bestie

To na pewno nie koniec poprawek

Wysoce prawdopodobne, że dzisiejsza aktualizacja poprawi wrażenia graczy z Battlefielda 2042, aczkolwiek do perfekcji niewątpliwie jeszcze daleka droga. Nie zapominajmy, że parę dni po premierze produkcja DICE i Electronic Arts była w dziesiątce najgorzej ocenianych gier na Steamie. Twórcom zajmie więc parę aktualizacji i zmian, żeby doprowadzić grę do zapowiadanego przed premierą stanu. 

Fragment zapowiedzi The Matrix Awakens.Gratka dla fanów Matrixa. I to za darmo!

Więcej o: