Nowe Gran Turismo wygląda świetnie! Zobaczcie nowe wideo z gry

Coraz bliżej premiery Gran Turismo 7. Nic więc dziwnego, że twórcy zaczynają promować swoją grę. W sieci pojawił się nowy materiał prezentujący jeden z najpopularniejszych torów w serii.

Gry wyścigowe wracają na tapet w branży gamingu. Od kilku tygodni gracze na całym świecie zachwycają się Forzą Horizon 5. Gra zebrała zarówno od nich, jak i od krytyków pozytywne opinie. Jednak nie samą produkcją Playground Games świat żyje. Na horyzoncie zaczyna pojawiać się kolejna ogromna premiera z gatunku gier wyścigowych.

Zobacz wideo Marcin Gortat i Bogusław Leśnodorski zainwestowali w żyłę złota. Biznes marzeń

Gran Turismo 7 nadciąga

Mowa tutaj o Gran Turismo 7. Seria ta niemało różni się od tytułów spod szyldu Forzy Horizon, niemniej nie przeszkadza to jej w zapewnianiu graczom ogromu emocji. W niedzielę Polyphony Digital, twórcy serii Gran Turismo, zaprezentowali światu kolejny gameplay z najnowszej części kultowej serii. 

Dying Light 2.Dying Light 2 z nowym nagraniem. Szykuje się kolejny polski hit? [WIDEO]

Więcej treści znajdziesz też na Gazeta.pl

Fragment rozrywki został nagrany na konsoli PlayStation 5 i odbywa się na popularnym torze Deep Forest Raceway, który niewątpliwie jest znany przez fanów serii z poprzednich części. Możemy zaobserwować, jak prezentuje się gra na konsoli najnowszej generacji. Trzeba przyznać, że jest na co czekać.

 

Gran Turismo 7 będzie miało planowaną premierę za 3 miesiące, 4 marca 2022 roku. 

Frostpunk bije rekordyPolskie studio gier rozpocznie współpracę z gigantem. Zapowiedziano aż 10 tytułów

Więcej o: