Nowa mapa w Call of Duty: Warzone niczym idealny kierunek na wakacje. Zobacz zwiastun

W kolejnym tygodniu gracze będą mogli spróbować swoich sił na najnowszej mapie w Call of Duty: Warzone. Nic więc dziwnego, że Activision zaczyna ją mocno promować.

Po raz pierwszy od premiery Call of Duty: Warzone gracze będą mogli skorzystać z nowej, pełnej mapy (nie licząc Rebirth Island, gdzie rozgrywka jest mocno ograniczona). Caldera ujrzy światło dzienne już w kolejnym tygodniu i stanie się ogólnodostępna w popularnym Battle Royale 9 grudnia. Dzień wcześniej będą mogli na niej zagrać gracze posiadający Call of Duty: Vanguard. 

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Caldera z nowym zwiastunem

W związku z coraz bardziej zbliżającą się premierą, Activison zaczyna coraz mocniej promować najnowszy dodatek do CoD: Warzone. Tym razem twórcy wypuścili do sieci kolejny zwiastun Caldery, chociaż ten nie jest typową zapowiedzią mapy do wieloosobowej rozgrywki. Zamiast typowych dla Battle Royale wybuchów, strzałów i ogromu akcji, tym razem otrzymaliśmy zwiastun, który przedstawia najnowszą mapę w postaci idealnego miejsca na... spędzenie wakacji.

 

Za pomocą komentarzy możemy zauważyć, że gracze są zadowoleni z tego rodzaju promocji. Podkreślają, że to kreatywny sposób promowania najnowszych dodatków, którego brakowało w grach

Więcej treści znajdziesz też na Gazeta.pl

Sam zwiastun pomimo bycia pewnego rodzaju pocztówką z wakacji, pozwala przyjrzeć się lokacjom na Calderze i zajawić to, co do zaoferowania będzie miała mapa. Gracze niewątpliwie mogą liczyć na dynamiczną rozgrywkę w tropikalnych klimatach, co będzie miłą odmianą od dobrze znanego Verdańska. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.