Gwiazda muzyki pojawi się na gamingowej gali gier. Zagra utwór z popularnego serialu Netflixa

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczna gala nagród Game Awards. W tym roku organizatorzy zaprosili specjalnego muzycznego gościa.

Już niedługo, bo 9 grudnia, odbędzie się tegoroczna gala Game Awards 2021. Jak co roku nagrodzone zostaną najlepsze tytuły z ostatnich dwunastu miesięcy, a jednym z nich, który ma szanse zgarnięcia paru statuetek jest Cyberpunk 2077. W związku ze zbliżającą się datą gali, organizatorzy ujawniają coraz to kolejne karty na jej temat.

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Sting pojawi się na Game Awards 2021

W środę wieczorem ujawniono, że na Game Awards 2021 pojawi się specjalny gość. Będzie nim Sting. Brytyjski wokalista okrył się światową sławą, natomiast w kolejnym tygodniu zagra jeden z utworów pochodzących z najnowszego serialu Netflixa.

Więcej treści znajdziesz też na Gazeta.pl

Mowa tutaj o piosence "What Could Have Been" z Arcane, wspólnej produkcji Netflixa i Riot Games, która była osadzona w świecie League of Legends. Sama piosenka pojawia się na koniec trzeciego aktu serialu.

Kolejny piłkarz inwestuje w esport. To gwiazda Manchesteru UnitedKolejny piłkarz inwestuje w esport. To gwiazda Manchesteru United

Na ścieżce dźwiękowej znajdziemy wiele gwiazd

W samym Arcane usłyszymy jednak przeróżnych artystów muzycznych. W tworzeniu ścieżki dźwiękowej pojawili się tacy muzycy jak Imagine Dragons, Bea Miller czy Pusha T. Serial był świetnie oceniany zarówno przez krytyków, jak i graczy LoL-a i codziennych widzów, a świetny soundtrack był jednym z zachwalanych elementów. 

Game Awards 2021 odbędzie się już w najbliższy czwartek. Wydarzenie będzie miało miejsce w Microsoft Theatre w Los Angeles. Wśród nominowanych tytułów w różnych kategoriach znajdziemy między innymi wspomnianego Cyberpunka 2077, ale także Deathloop czy Resident Evil: Village.

Sergio Aguero na swoim streamie.Sergio Aguero wraca do streamowania. Będzie oglądał swoją drużynę na mistrzostwach świata

Więcej o: