CD Projekt Red ogłasza nowości na kolejny rok. Hity trafią na konsole nowej generacji

W ostatnim sprawozdaniu finansowym CD Projekt RED ogłosiło plany na 2022 rok. W nim możemy spodziewać się Cyberpunka 2077 i Wiedźmina 3 na konsole następnej generacji.

W 2021 roku gracze mieli otrzymać wersje Wiedźmina 3 i Cyberpunka 2077 na konsole nowej generacji. Plany te zostały jednak przesunięte na 2022 rok. Teraz CD Projekt RED potwierdziło powyższe plany, podkreślając, że studio ciężko pracuje nad wypuszczeniem ich w kolejnym roku na PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Cyberpunk 2077 na nowe konsole już za parę miesięcy

- Ciężko pracujemy nad wersją Cyberpunka na następne generacje konsol. Premierę mamy zaplanowaną na pierwszy kwartał 2022 roku, wraz ze sporą aktualizacją dla wszystkich platform. Jednocześnie pracujemy nad next-genową wersją Wiedźmina 3 oraz dodatkiem do Cyberpunka. W tym samym czasie skupiamy się nad transformacją naszego studia, co coraz bardziej wpływa nad naszymi zespołami producentów - powiedział Adam Kiciński, prezydent CD Projekt RED.

Więcej treści znajdziesz też na Gazeta.pl

Nie mamy więc potwierdzonego okresu premiery Wiedźmina 3 na PlayStation 5 i nowe Xboxy. To samo tyczy się dodatku do Cyberpunka. Niemniej jeżeli najnowsza produkcja polskiej firmy ma trafić na konsole kolejnej generacji w pierwszym kwartale 2022 roku, to śmiało można oczekiwać, że Wiedźmin 3 na nowe konsole i dodatek do Cyberpunka ujrzą światło dzienne w późniejszych częściach 2022 roku. 

Cyberpunk 2077 Miał być hit, a wyszła gra pełna błędów. Producent tłumaczy się z produkcji Cyberpunka

Hit polskiego studia zaczyna wyglądać coraz lepiej

Sam Cyberpunk 2077 zaczyna wstawać z kolan. Gra otrzymała już parę aktualizacji, dzięki którym coraz bardziej przypada graczom do gustu. Do ideału wciąż daleka droga, aczkolwiek CD Projekt RED nieustannie utrzymuje, że bez przerwy pracuje nad usprawnieniem jednego z najgłośniejszych tytułów poprzedniego roku. 

Cyberpunk 2077 Polska gra wstaje z kolan. To druga najchętniej kupowana produkcja na popularnej platformie

Więcej o: