Gracz stworzył autostradę w Minecrafcie mierzącą ponad 10 km. Zajęło mu to 5 lat

Minecraft słynie ze swoich graczy, którzy dedykują czasami całe miesiące, aby stworzyć w grze replikę danych przedmiotów. Podobnie było tym razem, kiedy jeden z nich zdecydował się odwzorować autostradę.

Miasta, zamki, starożytne budowle, stadiony. To wszystko było już rekonstruowane w Minecrafcie. Mogłoby się wydawać, że gracze produkcji Mojanga nie mogą nas już niczym zaskoczyć. W przypadku Minecrafta nigdy nie można być jednak pewnym czegoś takiego.

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Ponad dziesięciokilometrowa autostrada w Minecrafcie

Tym razem niespodziankę sprawił na YouTuber o pseudonimie Mac Leo, który stworzył... autostradę liczącą dziesięć kilometrów.

 

Więcej treści znajdziesz też na Gazeta.pl

Co więcej, stworzenie owej autostrady miało mu zająć 5 lat. - Zacząłem budowlę w 2016 roku na serwerze multiplayer moich znajomych. Przed nami wciąż daleka droga. Niemniej autostrada ma już ponad 10 km, zakładając, że jeden blok to jeden metr - możemy przeczytać w opisie.

Squid Game w CS:GOTo było kwestią czasu. Squid Game trafiło do popularnej gry

Nowa aktualizacja już dziś ma zostać wprowadzona 

Minecraft ciągle może cieszyć się ogromną popularnością. To za sprawą tego, że gra jest nieustannie aktualizowana przez twórców. Już we wtorek światło dzienne ma ujrzeć kolejna ogromna aktualizacja, nazwana Minecraft Caves & Cliffs Part 2. Ta była zapowiadana już miesiące temu i niewątpliwie sprawi, że liczba graczy gry ponownie wywinduje. 

Pro Evolution Soccer zmienia nazwę. Teraz jest to eFootball.Twórcy eFootball 2022 rozdają prezenty. Wszystko przez beznadziejny start gry

Więcej o: