Twórcy eFootball 2022 rozdają prezenty. Wszystko przez beznadziejny start gry

Powiedzmy sobie wprost - eFootball 2022 nie zaliczyło najlepszej premiery. Teraz Konami stara się wynagrodzić mierny start graczom, rozdając im prezenty.

Raczej każdy pamięta niezwykle mierny start eFootball 2022. To kontynuacja popularnej serii Pro Evolution Soccer, której Konami zdecydowało się zmienić nazwę. Sama nowa nazwa została jednak przyćmiona przez horrendalną premierę i oceny gry. 

Zobacz wideo Marcin Gortat i Bogusław Leśnodorski zainwestowali w żyłę złota. Biznes marzeń

eFootball 2022 jedną z najgorzej ocenianych gier przy starcie

Gracze mieli wiele do zarzucenia Konami. Produkcja miała wiele błędów, była beznadziejnie zoptymalizowana, a powiedzieć, że ogrom graficznych bugów nie umożliwiały rozgrywki, to jak powiedzieć nic. Gra prędko została jedną z najgorzej ocenianych w historii, a twórcy od razu zapowiedzieli szereg poprawek, które miały zostać wprowadzone na przestrzeni kilku miesięcy po premierze. Jednak na tym nie koniec. 

Więcej treści znajdziesz też na Gazeta.pl

Jak możemy dowiedzieć się za pomocą Twittera eFootball 2022, wszyscy, którzy ukończą do czwartkowej nocy samouczek, zostaną nagrodzeni 400 tysiącami GP, czyli wirtualnej waluty w grze. Ten upominek ma być rozdany z myślą o przeprosinach za opóźnienie aktualizacji gry.

Samo Konami w tym samym tweecie i odpowiedziach do niego zdradza szczegóły najbliższego patcha i tego, co ma on wprowadzić.

Nieznana pozostaje jednak konkretna data wprowadzenia aktualizacji, co spotkało się z niezadowoleniem wśród graczy. Warto wspomnieć, że sam "major update" dla eFootball 2022 ma wejść w życie na wiosnę kolejnego roku.

SteamSteam z kolejnym rekordem graczy. To pokłosie trwającej wyprzedaży?

Więcej o: