Piłkarz Ajaksu z niesamowitą kartą w FIFA 22. Jak ją odblokować?

W listopadzie holenderska liga celebruje swoje 65. urodziny. W związku z tym do FIFA 22 dodano masę nowości związanych z Eredivise, w tym specjalną kartę gracza Ajaksu Amsterdam.

David Neres to jeden z kluczowych piłkarzy Ajaksu Amsterdam, wszak Brazylijczyk wystąpił w tym sezonie w szesnastu spotkaniach Ligi Mistrzów i Eredivise. W związku z 65. urodzinami holenderskiej ligi EA Sports zdecydowało dodać do FIFA 22 parę nowości. Jedną z nich jest karta SBC Davida Neresa.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

David Neres w wydaniu SBC ma znacznie poprawione atrybuty

Ta ma o wiele lepsze statystyki niż standardowa karta Brazylijczyka. Posiada ona o 11 punktów lepsze podawanie, strzelanie i podawanie, a także usprawnione tempo i drybling o kolejno 9 i 7 punktów. Jej ogólna nota to 87. Z tak świetnymi statystykami, karta SBC Davida Neresa jest idealnym uzupełnieniem brazylijskiego składu albo tego z ligi holenderskiej. Jak w takim razie ją odblokować?

Jak odblokować kartę SBC Davida Neresa w FIFA 22?

Jeżeli chcemy ukończyć wyzwanie Squad Foundations w FIFA 22 i w ten sposób odblokować nową kartę Neresa, mamy na to dwie ścieżki. Musimy zbudować jeden z dwóch składow - brazylijski lub Top Form. W pierwszym z nich musimy uzyskać ogólną ocenę składu na poziomie 85 punktów, 70 punktów zgrania oraz posiadać w nim co najmniej jednego Brazylijczyka. Wówczas otrzymamy paczkę Prime Electrum.

Robert Lewandowski i Leo MessiLewandowski regularnie pomijany przez FIFA 22. Messi lepszy od Polaka

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

W drugiej opcji potrzebujemy skład z ogólną oceną 86, zgranie na poziomie 65 punktów oraz jedną kartę z Team of the Week. Wtedy zostaniemy nagrodzeni paczką Rare Electrum. Czas na ukończenie obu tych wyzwań mamy do 20 stycznia 2022 roku.

Jest jeszcze rzecz jasna trzeci sposób na pozyskanie nowej karty Davida Neresa w FIFA 22. Można ją rzecz jasna kupić. W takim wypadku musimy przygotować się jednak na koszt około 200 tysięcy monet FUT. Konkretna suma zależy od platformy. 

theHunter: Call of the WildEpic ponownie rozdaje gry. Prawdziwy hit za darmo do odebrania, drugi dostępny już niedługo

Więcej o: