Epic ponownie rozdaje gry. Prawdziwy hit za darmo do odebrania, drugi dostępny już niedługo

Epic Games nie przestaje rozdawać gier. Od czwartkowego wieczoru w sklepie twórcy m.in. Fortnite'a możemy odebrać dwie produkcje, a kolejne dwie będą dostępne już w przyszłym tygodniu.

Epic Games od paru dobrych miesięcy rozdaje za darmo naprawdę świetne gry. Nie inaczej jest w tym tygodniu. Platformy z grami oszalały w związku z Black Friday. Podczas gdy na Epic Games Store również znajdziemy ciekawe przeceny, to od czwartku na platformie możemy odebrać dwie ciekawe produkcje.

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

TheHunter Call of the Wild już dostępne

Są nimi theHunter Call of the Wild oraz Antsream. Pierwsza z nich została szeroko uznane przez krytyków, oraz codziennych graczy, dlatego też jest to okazja, obok której trudno przejść obojętnie. W theHunter Call of the Wild jak sugeruje sam tytuł wcielamy się w myśliwego i staramy się upolować największe zwierzyny na świecie. Zadania te jednak nieraz wymagają cierpliwości i precyzyjności, jako że gra jest niezwykle realistyczna.

Kolejny hit w drodze

Na tym nie koniec. Już od drugiego grudnia Epic Games udostępni swoim użytkownikom kolejne dwie produkcje za darmo. Będą nimi while True: learn() oraz Dead by Daylight. Pierwsza z nich to intrygująca pozycja dla fanów wszelakiego typu łamigłówek i gier, które wymagają od nas myślenia. 

Więcej treści znajdziesz też na Gazeta.pl

Dead by Daylight to za to tytuł stworzony z myślą o fanach horrorów i wspólnej zabawy. Gra umożliwia pięcioosobową kooperację, w której jedna osoba będzie zabójcą starającym się wyeliminować pozostałą czwórkę. Gracze mogą korzystać jednak z kilkudziesięciu zróżnicowanych map i postaci, które za każdym razem sprawiają, że dana rozgrywka różni się od poprzedniej. To produkcja, która stała się hitem wśród streamerów. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA