Polska gra wstaje z kolan. To druga najchętniej kupowana produkcja na popularnej platformie

Czyżby w końcu nadchodził okres świetności dla ostatniej produkcji CD Projekt RED? Cyberpunk 2077 zalicza coraz to lepsze noty.

W czwartek rozpoczęła się coroczna, jesienna wyprzedaż Steam. Tak jak pisaliśmy, na niej nie zabrakło hitów produkcji CD Projekt RED. Mowa tutaj rzecz jasna o Wiedźminie 3: Dziki Gon oraz o Cyberpunku 2077. Zeszłoroczny tytuł polskiego studia można zakupić za zaledwie 99,50 zł.

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Cyberpunk drugą najchętniej kupowaną grą na Steam

Gracze nie mogli przejść obojętnie obok tak świetnej promocji. Cyberpunk 2077 ponownie zaczął się świetnie sprzedawać, przez co na chwilę obecną zajmuje drugie miejsce na liście bestsellerów na Steam. Jednak to nie koniec dobrych wiadomości w związku z grą.

Więcej treści znajdziesz też na Gazeta.pl

W ostatnich dniach Cyberpunk 2077 zaczyna zbierać coraz to lepsze recenzje. Na wspomnianej platformie ponad 14 700 osób oceniło produkcję, z czego 84% z nich są pozytywne. Taki wzrost dobrych not dla gry sprawił, że jej ogólne pozytywne oceny na Steamie wynoszą obecnie 76% wszystkich recenzji. Warto wspomnieć, że sumaryczna liczba recenzji Cyberpunka na platformie przekroczyła liczbę 400 tysięcy. 

Cyberpunk 2077 Ruszyła jesienna wyprzedaż Steam! Wiele gier w atrakcyjnej cenie

To po części efekt wielu poprawek

To na pewno pocieszające wieści dla polskiego studia. Każdy raczej pamięta falstart, jaki zaliczyła polska gra pod koniec zeszłego roku. W wyniku tego na Cyberpunka i CD Projekt RED spadła fala hejtu, a twórcy od razu zapowiedzieli masę zmian na przestrzeni najbliższych lat. Te mają poprawić poziom rozrywki i wiele z nich zostało już zaimplementowanych do gry. I chociaż nie przypomina ona jeszcze produktu, na jaki była reklamowana, to i tak jest o wiele lepiej. 

PlayStation Plus Co znajdziemy w grudniu w PlayStation Plus? Ciekawa oferta

Więcej o: