Ruszyła jesienna wyprzedaż Steam! Wiele gier w atrakcyjnej cenie

Valve regularnie wprowadza na Steama atrakcyjne wyprzedaże gier. Nie inaczej jest tym razem, wszak w czwartek wystartowała jesienna wyprzedaż.

Jesień to często dla graczy ulubiona pora roku. Dni są krótkie i mało komu chce się wychodzić na zewnątrz. To idealny czas, aby zaszyć się w czterech ścianach i grać w swoje ulubione czy też nowo nabyte produkcje. Valve, twórca popularnej platformy Steam jest tego od lat świadom, dlatego co roku wprowadza jesienną wyprzedaż. W tym roku wystartowała ona w czwartek. Co ciekawego możemy nabyć po niskiej cenie?

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Hity CD Projekt Red na przecenie

Na początku warto wziąć na tapet dwie popularne produkcje polskiego studia. Mowa tutaj o Cyberpunku 2077 oraz Wiedźminie 3: Dziki Gon od CD Projekt Red. Obie znalazły się na Steamie na promocji. Pierwszą z nich możemy zakupić za 99,50 zł. Natomiast ostatnia część przygód znanego Wiedźmina dostępna jest za zaledwie 19,99 zł. Za tak małe pieniądze, głupio byłoby przejść obok obu tytułów obojętnie. 

Więcej treści znajdziesz też na Gazeta.pl

Na tym nie koniec. Na wyprzedaży znajdziemy także prawdziwe hity ostatnich miesięcy. Mowa tutaj o Humankind (159,20 zł), Resident Evil Village (124,50 zł), Days Gone (101,40 zł), czy FIFA 22 (161,94 zł). Jak więc można zauważyć, coś dla siebie znajdzie fan każdego gatunku gier.

Znajdzie się też coś dla tych, co nie chcą wydać za dużo

Co jednak w sytuacji, kiedy chcemy zagrać w coś fajnego, aczkolwiek nie mamy ochoty na wydanie więcej niż 40 zł? Żaden problem. Dla takich osób Steam również przygotował co nieco. Poniżej tej kwoty znajdziemy takie tytuły, jak Hearts of Iron IV, Arma III, Dying Light, Stardew Valley czy Kingdom Come: Deliverance. 

Wyprzedaż znajdziemy tuż po wejściu na stronę Steama albo po odpaleniu aplikacji na naszych urządzeniach.

Więcej o: