Niesamowity sukces Forza Horizon 5. Miliony graczy w dniu premiery

Od premiery Forzy Horizon 5 minęło zaledwie parę dni, aczkolwiek gra już teraz cieszy się ogromną popularnością. Jak informuje Microsoft, w jego najnowszą produkcję gra miliony ludzi.

W zeszły piątek swoją premierę miała Forza Horizon 5. Kolejna część popularnej serii była ogromnie wyczekiwana przez graczy, aczkolwiek ich liczba i tak zaskakuje. Jak ogłosił bowiem Microsoft, premiera piątej odsłony wyścigówki jest największą premierą w historii Xbox Game Studios.

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

4,5 miliona graczy Forzy Horizon 5 przy premierze

Jak poinformował Phil Spencer, szef Xboxa, w dniu premiery w tytuł grało 4,5 miliona użytkowników. - Od lat inwestujemy w Xboxa tak, aby coraz więcej ludzi mogło grać. Z 4,5 miliona graczy do tej pory na PC, Cloudzie i konsolach, Forza Horizon 5 pokazuje, że ta obietnica się spełnia. To największy dzień otwarcia dla gry XGS, pobijający wyniki Forzy Horizon 4 trzykrotnie. Dziękujemy graczom i gratulujemy twórcom - powiedział.

Gra zabiera graczy do Meksyku

Forza Horizon 5 oferuje graczom ogromny, otwarty świat osadzony w Meksyku. Gra umożliwia korzystanie z setek przeróżnych, szybkich samochodów i ściganie się po naprawdę zróżnicowanych terenach. Do tego wszystkiego mamy oczywiście masę różnych aktywności.

ArcaneSerial w świecie popularnej gry to prawdziwy hit. Najlepiej oceniany serial Netflixa!

Sama gra wygląda wyśmienicie. W internecie można znaleźć dziś setki filmików prezentujących rozgrywkę, która po prostu cieszy oko. Kilka z nich znajdziecie w artykule poniżej. 

Nowa Forza Horizon w rozdzielczości 8K.Najlepsza gra wyścigowa? Forza Horzion 5 wygląda kapitalnie [WIDEO]

Więcej o: