W co grać w listopadzie? Nie tylko w Call of Duty i Battlefielda

Przed nami miesiąc pełen premier samych gamingowych hitów. Oto lista najciekawszych gier pojawiających się na rynku w listopadzie.

Listopad zazwyczaj jest dosyć owocnym miesiącem, jeżeli chodzi o premierę gier. Nie inaczej jest w tym roku. Tym razem w przedostatnim miesiącu roku światło dzienne ujrzy masa ciekawych produkcji, głównie z gatunku FPS, ale nie tylko. W wyniku tego zdecydowaliśmy się przyjrzeć i zapowiedzieć najciekawsze premiery listopada.

Call of Duty: Vanguard

Jedną z pierwszych premier jest najnowsza odsłona Call of Duty, która posiada nazwę Vanguard. Ta ukaże się już za parę dni, bowiem w najbliższy piątek, 5 listopada. Tym razem Sledgehammer Games ponownie zabierze nas do czasów z II Wojny Światowej. Świeżym aspektem niewątpliwie będzie rywalizacja na czterech różnych frontach - zachodnim, wschodnim, afrykańskim i na Pacyfiku. 

Fragment najnowszego trailera Call of Duty: Vanguard.Poznaliśmy wymagania sprzętowe Call of Duty: Vanguard. Gracze będą zadowoleni

Battlefield 2042

A skoro już o FPS-ach mowa, to nie sposób nie wspomnieć o Battlefieldzie 2042. Druga kultowa seria strzelanek nie przeniesie nas jednak w przeszłość, a w niej braknie samego trybu singleplayer. To jednak nie dziwi za mocno, wszak ten i tak nie cieszył się popularnością w serii. Battlefield 2042 zaoferuje nam jedynie tryb multiplayer, a po premierze będziemy mogli korzystać z trzech ogromnych map. Na ich temat więcej szczegółów przeczytacie poniżej. Premiera gry odbędzie się 19 listopada.

Battlefield 2042Wiemy jak wyglądają mapy w Battlefield 2042. Zobacz zwiastun [WIDEO]

Football Manager 2022

A teraz coś dla fanów futbolu. Obok FIFY i Pro Evolution Soccer (dziś znane jako eFootball) co roku pojawiają się kolejne edycje Football Managera. Tym razem w kultowym symulatorze futbolu, w którym wcielamy się w trenera naszego ulubionego klubu pojawi się wiele nowości. O nich przeczytacie poniżej, a tytuł będziecie mogli odpalić 9 listopada. 

Football Manager 2022 pojawi się na rynku jesienią 2021 roku.Football Manager 2022 nadchodzi. Co nowego znajdziemy w grze?

Grand Theft Auto: The Definitive Edition

Na przestrzeni ostatnich tygodni nie było chyba głośniejszej premiery, niż odświeżona trylogia Grand Theft Auto. Codziennie pojawiały się nowe plotki, a po oficjalnym potwierdzeniu ze strony Rockstara, szczegóły na temat premiery. Ta będzie miała miejsce 11 listopada na większość popularnych urządzeń i konsol. Trylogia pozwoli nam ponownie zagłębić się w kultowe światy San Andreas, Vice City oraz trzeciej części GTA. 

 

Forza Horizon 5

Na sam koniec mamy coś dla fanów szybkiej jazdy. Forza Horizon powraca, tym razem z piątą odsłoną. Tym razem gra przeniesie nas do Meksyku i zaoferuje nam otwarty świat, w którym będziemy mieli pełną swobodę. Jak obiecywali twórcy, na swojej drodze mamy napotkać wszystkie charakterystyczne dla Meksyku miejsca i będziemy mogli to zrobić w wielu zróżnicowanych pojazdach. Premiera już 9 listopada jedynie na Xboxy oraz PC-y. 

Więcej o: