Xbox Game Pass na listopad robi wrażenie. Gracze otrzymają kilka hitowych pozycji

Microsoft na listopad przygotował naprawdę ciekawą ofertę dla posiadaczy Xbox Game Pass. Wśród darmowych gier pojawiły się między innymi Forza Horizon 5, a nawet Football Manager 2022.

PS Plus i Xbox Game Pass od zawsze toczą zacięty bój o lepszą ofertę na dany miesiąc. Wygląda na to, że listopad padnie łupem Xboxa, bowiem na liście darmowych gier pojawiły się niemal same hity, w tym tak świeże produkcje jak Football Manager 2022.

Zobacz wideo

Xbox znokautował PlayStation

Gracze obu platform co miesiąc zestawiają ze sobą oferty PS Plusa i Xbox Game Passa, by porównać, która jest bardziej atrakcyjna. Listę darmowych gier na listopad od Sony już poznaliśmy i delikatnie mówiąc, nie robi ona wrażenia. Oferta maleje w oczach jeszcze bardziej, gdy porównamy ją do tego, co przygotował dla graczy Microsoft.

Xbox Game Pass w listopadzie to masa dobrych pozycji. Najbardziej imponuje Football Manager 2022, który 9 listopada będzie miał swoją światową premierę i również wtedy będzie dostępny dla posiadaczy abonamentu. Ciekawie wygląda również Forza Horizon 5, czyli gra wyścigowa stworzona na wyłączność dla Xboxa.

Wygląd nowej karty w FIFA 22.Nowe wydarzenie w FIFA 22. Do gry wchodzą karty Rulebreakers

Inne, znane już tytuły i dni, kiedy będą do pobrania na Xboxa:

  • Minecraft Bedrock i Java Edition na PC – listopad (dokładna data jeszcze nie jest znana)
  • Unpacking – 2 listopada
  • Forza Horizon 5 9 listopada
  • Football Manager 2022 (+ edycja na konsolę Xbox) – 9 listopada
  • Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition 11 listopada
  • The Elder Scrolls V: Skyrim – darmowa aktualizacja dla Xbox Series X|S – 11 listopada
  • Microsoft Flight Simulator: Game of the Year Edition – 18 listopada
  • UnDungeon – 18 listopada
  • Evil Genius 2: World Domination – 30 listopada

Więcej treści esportowych i gamingowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Promocja na Game Passa

Interesujące gry to nie jedyny argument, który może skłonić do wykupienia abonamentu. Za pierwszy miesiąc Game Passa zapłacimy zaledwie 4 złote. Warto więc skorzystać z tej promocji, a jednocześnie pobrać na swoją konsolę wyżej wymienione tytuły, które mogą trafić nawet do najbardziej wymagającego gracza.

Oferta listopadowa jest tak skonstruowana, że posiada różne rodzaje gier. Jest tutaj miejsce dla wyścigów, gier sportowych, produkcji kreatywnych, indyków czy fanów GTA. Co ważne – powyższa lista nie jest jeszcze zamknięta, wymienione na niej gry należą do tych już potwierdzonych.

League of Legends European Championship LEC Jankos G2"Jankos" tłumaczy, dlaczego Europa radzi sobie gorzej od Korei. "Bądźmy szczerzy"

Więcej o: