Wiemy jak wyglądają mapy w Battlefield 2042. Zobacz zwiastun [WIDEO]

Electronic Arts wypuściło zwiastuny map multiplayer dostępnych przy premierze Battlefielda 2042. Każda jest osadzona na innym kontynencie.

Za niecały miesiąc, 19 listopada, premiera będzie miał Battlefield 2042. Wydawcy gier zazwyczaj mocno podkręcają promocję nowych tytułów tygodnie przed planowanymi premierami. Nie inaczej jest tym razem. Electronic Arts wypuściło kolejny materiał promocyjny najnowszej części przygód z Battlefielda. Tym razem możemy przyjrzeć się trzem mapom, które będą dostępne w trybie multiplayer już podczas premiery.

Zobacz wideo

Trzy mapy, trzy różne kontynenty

Każda z nich jest osadzona w innym miejscu na ziemi i wygląda zupełnie inaczej. Renewal to mapa osadzona we wschodnim Egipcie, która poza charakterystycznymi dla tej części świata pustyniami zaproponuje nam parę nowoczesnych biurowców, w których zmierzymy się z rywalami. 

Powiewem świeżości jest Breakaway, bowiem ta mapa osadzona jest na Antarktydzie. Kontynent ten nie był do tej pory często wybieranym kierunkiem przez twórców gier, aczkolwiek tym razem DICE się pokusiło o przeniesienie na niego graczy. Jak się można domyślać, wszędzie zauważymy sporo lodowców, a także coś w rodzaju mocno rozwiniętej platformy wiertniczej, która wydaje się być centralnym punktem planszy.

Battlefield 2042Nowy system zgłaszania oszustów wyciekł do sieci. Gracze niezadowoleni

Więcej treści znajdziesz też na Gazeta.pl.

Na koniec deweloperzy pochwalili się Discarded. Mapa położona jest w Indiach i wydaje się być nad pewną zatoką, wszak w tle zauważymy między innymi statki. Ta w porównaniu do dwóch poprzednich zaprezentowanych planszy wydaje się być stworzona z myślą o bójkach na mały dystans, wszak wszędzie znajdują się drzewa, kontenery, budynki i innego rodzaju przeszkody.

Tak jak wspomnieliśmy, Battlefield 2042 będzie miał premierę 19 listopada. Do samej gry zapewne z czasem będą dodawane kolejne mapy multiplayer, tak jak to miało miejsce w poprzednich edycjach popularnej serii.

PlayStation PlusPoznaliśmy ofertę PS Plus na listopad 2021. Lista darmowych gier

Więcej o: