Poznaliśmy ofertę PS Plus na listopad 2021. Lista darmowych gier

Jak co miesiąc Sony udostępniło kilka gier za darmo wszystkim posiadaczom subskrypcji PS Plus. W ofercie pojawiły się aż trzy gry na PlayStation 4.

PS Plus to płatna subskrypcja na konsole Sony PlayStation, która dostarcza graczom co miesiąc kilka darmowych gier. Ponadto posiadacze PS Plusa otrzymują zniżki na niektóre gry, a także mają możliwość rozgrywki online w takich produkcjach jak FIFA 22.

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Szeroka lista gier

W nadchodzącym miesiącu Sony przygotowało dla graczy aż sześć tytułów. Niektóre się pokrywają, najwięcej otrzymali jednak posiadacze PlayStation 4, a także PlayStation VR. Tytuły będą dostępne do pobrania od 2 listopada do 7 grudnia.

Pełna lista darmowych gier PS Plus:

  1. Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PS4)
  2. First Class Trouble (PS5 i PS4)
  3. Knockout City (PS5 i PS4)
  4. The Walking Dead: Saints & Sinners (PlayStation VR)
  5. The Persistence (PlayStation VR)
  6. Until You Fall (PlayStation VR)

Lekkie rozczarowanie

W listopadzie Sony udostępniło sporo gier, jednak gracze mogliby się spodziewać nieco lepszych tytułów. Najciekawszą ofertą wydaje się Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning. Jest to gra RPG, ale z 2012 roku. Oczywiście jako użytkownicy PS Plusa mamy do czynienia z odświeżoną wersją, trzeba jednak przyznać, że KoA ma już swoje lata i zapewne najbardziej zainteresowani zdążyli już zapoznać się z tą produkcją.

Więcej treści esportowych i gamingowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Miłym zaskoczeniem jest zaś dodanie aż trzech gier na PlayStation VR jako osobna oferta. Być może jest to znak, że Sony zamierza w przyszłości bardziej promować swoje gogle do wirtualnej rzeczywistości. Obecnie jest to wciąż rzadkość wśród posiadaczy tradycyjnych wersji konsoli, dodawanie gier do PS Plusa może jednak zachęcić, by takie okulary sobie sprawić.

Więcej o:
Copyright © Agora SA