Nowy system zgłaszania oszustów wyciekł do sieci. Gracze niezadowoleni

W internecie pojawiły się przecieki na temat systemu zgłaszania oszustów i nie tylko w zbliżającym się Battlefield 2042. Ten spotkał się jednak już z pewną krytyką.

Coraz bardziej zbliża się premiera Battlefielda 2042, w związku z czym Electronic Arts coraz mocniej promuje swoją najnowszą grę. Nie powstrzymuje to jednak data minerów od wypuszczania kolejnych przecieków do sieci. Tym razem w internecie pojawiły się informacje na temat rzeczy, za które będziemy mogli zgłaszać innych graczy w grze. 

Zobacz wideo

Zaktualizowany system zgłaszania w Battlefield 2042

Przed paroma tygodniami wypuszczona została wersja beta najnowszej produkcji DICE. W niej gracze narzekali na masę bugów oraz błędów w rozgrywce, a także na dosyć sporą liczbę oszustów. Twórcy odpowiedzieli, że przed oficjalną premierą Battlefielda 2042 przyjrzy się tym aspektom. Teraz data minerzy podają informacje na temat nowego systemu zgłaszania graczy, z którego większość fanów serii wydaje się być niezadowolona.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

HONORIS w trakcie obozu przygotowawczego.Dzień z życia esportowca. Jak trenują profesjonalni gracze?

Na Twitterze użytkownika temporyal pojawiła się lista niedozwolonych zachowań, za które będziemy mogli zgłaszać innych. Ta posiada wszystkie najważniejsze rzeczy, jak oszukiwanie na różne sposoby czy niemiłe zachowanie. Jak się jednak okazuje, z tym ostatnim gracze mają mieć problem.

Gracze niezadowoleni z pewnych aspektów

DICE jako przykład niemiłego zachowania podaje między innymi kampienie na punktu odrodzeń przeciwnika. Jak podkreślają gracze w odpowiedziach do Tweeta, to faktycznie jest nieeleganckie zachowanie, aczkolwiek nie ma w nim nic niedozwolonego. Podkreślają, że jeżeli jest możliwość robienia tego w naprawdę irytujący dla rywali sposób, to nie ma w tym winy samych graczy, a twórców danych map.

Screen ze zwiastuna Battlefield 2042Ogrom akcji i wybuchowych momentów. Zobacz najnowszy zwiastun Battlefield 2042 [WIDEO]

Sam Battlefield 2042 ma premierę za niecały miesiąc, 19 listopada. Twórcy mają więc jeszcze czas, aby zmodyfikować powyższy system, jeżeli uznają, że jest taka potrzeba. 

Więcej o: