Znamy pierwsze szczegóły Gran Turismo 7. Gra będzie posiadała setki pojazdów!

Twórcy Gran Turismo 7 uchyli rąbka tajemnicy na temat swojej najnowszej produkcji. Zdradzili, że znajdzie się w niej ponad 400 różnych pojazdów.

W marcu przyszłego roku światło dzienne ujrzy Gran Turismo 7. Nic więc dziwnego, że twórcy zaczynają zdradzać pierwsze szczegóły na temat produkcji. Tym razem uchylili rąbka tajemnicy w kontekście pojazdów w grze. Okazuje się, że tych w najnowszej odsłonie Gran Turismo będzie ponad 400. 

Zobacz wideo

Nowy zwiastun Gran Turismo 7 trafił do sieci

Tego dowiadujemy się za pomocą nowego zwiastuna wypuszczonego do sieci. W nim możemy zaobserwować wiele ze wspomnianych 400 samochodów, jednakże to i tak zapewne jedynie ułamek. Zwiastun można zobaczyć poniżej.

 

Ponad 400 pojazdów w Gran Turismo 7

- To, co sprawia, że Gran Turismo 7 jest jedyne w swoim rodzaju, to nie tylko wysoka jakość. To także niezwykle duża liczba pojazdów, które znajdziemy w grze. Jest ich ponad 400 - mówi Kazunori Yamauchi, szef Polyphony Digital. - W grze znajdziemy wiele fascynujących modeli z historii motoryzacji - dodaje.

Aleksandra Tarnowska podczas turnieju w kategorii U2000.Skandal na mistrzostwach świata. Zabrali tytuł polskiej zawodniczce

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Samo Gran Turismo 7 ma mieć premierę 4 marca 2022 roku. Gra ukaże się zarówno na PlayStation 4, jak i PlayStation 5. Już teraz możemy zakupić produkcję w PlayStation Store. Znajdziemy ją pod tym linkiem, natomiast jej cena na chwilę obecną wynosi 339 zł. 

GTAPoznaliśmy cenę pudełkowej wersji trylogii GTA. Wciąż wysoka, ale niższa niż online

Więcej o: