Wiemy, kiedy będzie taniej. Poznaliśmy terminy największych wyprzedaży na Steamie

Pora szykować portfel. Valve ogłosiło terminy trzech największych wyprzedaży na swojej platformie sprzedażowej - Steam. Pierwsza wystartuje już jutro.

Steam to jeden z największych internetowych sklepów z grami komputerowymi. Na platformie często można złapać spore przeceny na interesujące nas tytuły. Ponadto na Steamie pojawiają się „wielkie wyprzedaże", kiedy cena jest najniższa, a wybór największy.

Zobacz wideo NBA 2k22 utrzymuje pozycję niedoścignionego lidera w symulacjach koszykówki. Co poprawiono w porównaniu z poprzednimi wersjami?

W Halloween wybierzemy się na zakupy

Zbliża się jedno z najchętniej celebrowanych świąt w Stanach Zjednoczonych – Halloween. Takiego wydarzenia nie mogli przegapić pracownicy Steama, na którym aż roi się od gier tematycznych, idealnie skrojonych pod mrożący krew w żyłach klimat. Wyprzedaż ruszy 28 października i zakończy się 1 listopada.

Valve ma jednak coś jeszcze dla graczy. Podczas halloweenowej wyprzedaży zostanie położony nacisk na aktualizacje zawartości i wydarzenia w grach odwołujące się do tego święta. Możemy się zapewne spodziewać chociażby aktualizacji CS:GO, która otrzyma motywy związane z Halloween.

Kolejne wyprzedaże jeszcze w tym roku

Największe promocje będą miały miejsce bliżej końca roku. Najpierw Steama ogarnie „black Friday’owy" szał. Na razie nie znamy szczegółów, co Valve przygotowało z tej okazji. Możemy się jednak spodziewać znaczących przecen na nawet najnowsze tytuły. Warto wybrać się na internetowe polowanie w dniach 24 – 30 listopada.

Największa wyprzedaż czeka nas na przełomie roku. Boże Narodzenie i Nowy Rok to nie tylko czas wielkich zakupów w realnym świecie, ale także na wirtualnej platformie. Z tej okazji od 22 grudnia do 5 stycznia na Steamie możemy się spodziewać sporych przecen.

Więcej o:
Copyright © Agora SA