Ogrom akcji i wybuchowych momentów. Zobacz najnowszy zwiastun Battlefield 2042 [WIDEO]

Electronic Arts zaprezentowało graczom kolejną porcję materiałów związanych ze zbliżającym się Battlefieldem 2042.

Premiera Battlefielda 2042 jest już bardzo blisko, wszak będzie ona miała miejsce za niecały miesiąc, 19 listopada. Electronic Arts słusznie więc nie zwalnia z promocją jednej ze swoich flagowych gier, a wręcz przeciwnie, przyśpiesza z nią. Ostatnio do sieci wyszedł kolejny zwiastun prezentujący rozgrywkę.

Zobacz wideo

Nowy zwiastun Battlefield 2042 pełen akcji

Ten nosi nazwę "What a time to be alive" i pokazuje niesłychane sytuacje, do których zresztą nieraz dochodzi podczas meczów multiplayer w Battlefieldzie. Postacie na zwiastunie niszczą helikopter wjeżdżając w niego zaminowanym pojazdem, lądują czołgiem na środku ulicy oraz ostrzeliwują innych z dachu poruszającego się pojazdu.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

 

Beta nie została pozytywnie odebrana przez graczy

Sam zwiastun prezentuje się naprawdę świetnie i niewątpliwie zachęca do kupna zbliżającej się wielkimi krokami gry. Dobra promocja jest obecnie niezwykle istotna dla twórców, jako że Battlefield 2042 spotkał się z wieloma negatywnymi opiniami po tym, jak w wersji beta pojawiło się sporo problemów. Mają oni nadzieję, że te zostaną naprawione w momencie premiery najnowszego BF-a.

Aleksandra Tarnowska podczas turnieju w kategorii U2000.Skandal na mistrzostwach świata. Zabrali tytuł polskiej zawodniczce

Tak jak wspomnieliśmy, Battlefield 2042 ukaże się już 19 listopada. Gra będzie miała premierę na komputery osobiste, a także na konsole PlayStation 4 i 5, oraz Xboxa One, oraz Series X/S.

Call of DutyIle miejsca zajmie CoD: Vanguard? Ogromna zmiana

Więcej o: