Poznaliśmy cenę pudełkowej wersji trylogii GTA. Wciąż wysoka, ale niższa niż online

Poznaliśmy cenę pudełkowej edycji zbliżającej się trylogii GTA. Ta jest zaskakująco niższa od wersji cyfrowej, która zadebiutuje prędzej.

Premiera odświeżonej trylogii ze świata Grand Theft Auto pod nazwą GTA: The Definitive Edition tuż za rogiem. Ta bowiem będzie miała miejsce 11 listopada na komputery osobiste i konsole zarówno starej, jak i nowej generacji. Teraz znana jest również cena wersji pudełkowej zbliżającej się trylogii, a ta jest zbliżona do oczekiwań.

Zobacz wideo

250 złotych za pudełkową wersję trylogii

GTA: The Definitive Edition ma w wersji pudełkowej kosztować 249 złotych. Warto pamiętać, że wersja cyfrowa będzie droższa, wszak za nią będziemy zmuszeni zapłacić 20 złotych więcej, niezależnie od platformy, na którą będziemy ją kupować. Co więcej, trzeba dodać, że wersja pudełkowa zadebiutuje później niż cyfrowa, gdyż będzie dostępna dopiero 8 grudnia.

Hades był zawodnikiem Wisły All in! Games Kraków. Obecnie gra dla znanej organizacji ENCE.PGL Major. Polacy wygrywają na start, awans coraz bliżej

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Zobacz zwiastun gry

GTA: The Definitive Edition to jeden z głośniejszych tematów gamingowych ostatnich tygodni. Ostatnio w sieci pojawił się oficjalny zwiastun produkcji Rockstara, który prezentuje elementy rozgrywki z każdej z odświeżonych trzech gier. 

 

W internecie do tej pory pojawiają się mieszane opinie dotyczące trailera. Niektórzy twierdzą, że wygląda on jedynie jak poprawione modyfikacjami oryginalne tytuły. Inni za to się zachwycają. Na recenzje ze strony mediów będziemy musieli poczekać do okolic cyfrowej premiery. 

Pro Evolution Soccer zmienia nazwę. Teraz jest to eFootball.Konami znowu przeprasza fanów. eFootball musi poczekać na naprawę

Więcej o: