Serial oparty na popularnej grze powraca. Netflix wypuścił zwiastun

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun serialu ze świata Doty 2, który realizowany jest przez Netflixa.

W marcu tego roku na Netflixie premierę miał serial animowany wyprodukowany przez Studio Mir. Dota: Dragon's Blood osadzony jest jak nazwa wskazuje w świecie gry komputerowej Valve, Dota 2. Serial zgarniał pochwały za swoje połączenie stylu anime ze stylem westernów. W nocy z poniedziałku na wtorek ogłoszono za to drugi sezon serialu.

Zobacz wideo

Premiera drugiego sezonu już w styczniu

Ten nadejdzie w styczniu 2022 roku. Na chwilę obecną nieznany jest konkretny dzień premiery. Niemniej twórcy udostępnili pierwszy zwiastun drugiego sezonu, który prezentuje się następująco.

Więcej treści znajdziesz też na Gazeta.pl.

 

Sam zwiastun nie pokazuje za wiele. Wygląda na to, że na szczegóły dotyczące konkretnej historii opowiedzianej w najbliższym sezonie Dota: Dragon's Blood musimy jeszcze odrobinę zaczekać. Niemniej same animacje robią wrażenie, w wyniku czego fani oczekują kolejnej porcji solidnych odcinków i wrażeń, które nam zapewnią.

Netflix powoli znany z adaptacji gamingowych

Sam pierwszy sezon dostępny jest obecnie na platformie Netflix. Zawiera on osiem odcinków. Dota: Dragon's Blood to zaledwie jedna z wielu produkcji o korzeniach gamingowych, za które zabiera się amerykański gigant streamingowy. Jak powszechnie wiadomo, to on odpowiada także między innymi za adaptację popularnej sagi fantasy z Polski, Wiedźmina.

Więcej o:
Copyright © Agora SA