Komputerowy hit zmierza na konsole! Premiera jeszcze w tym roku

Poznaliśmy datę premiery jednego z komputerowych hitów na konsole. Mowa tutaj o jednym z fenomenów poprzedniego roku, Among Us.

Among Us był jedną z niespodzianek 2020 roku. Produkcja niespodziewanie stała się światowym hitem, będąc bardzo często ogrywana zarówno przez streamerów, jak i przez codziennych graczy. Gra była jednak dostępna jedynie na komputery osobiste, Nintendo Switch i telefony. Nic więc dziwnego, że wielu z nich domagało się wersji na konsole. Ta została oficjalnie ogłoszona.

Zobacz wideo

Among Us na konsolach już w grudniu

Among Us zadebiutuje zarówno na PlayStation 4 i 5, jak i na Xbox One i Xbox Series X. Premiera na każdej z wymienionych konsol odbędzie się niedługo, bowiem została ona zaplanowana na 14 grudnia 2021 roku. 

Więcej treści znajdziesz też na Gazeta.pl.

Każda z wersji będzie zawierała w sobie każdy element rozgrywki wydany do tej pory. Ponadto na konsolach PlayStation gracze będą mogli się cieszyć z eksluzywnych skórek związanych z serią Ratchet & Clank. Natomiast w przypadku użytkowników Xboxa, Ci będą mogli odebrać grę, jeżeli są subskrybentami Xbox Game Pass.

'God of War'Jeszcze nie miał premiery, a już się najlepiej sprzedaje. God of War podbija rynek

Gra także zadebiutuje w pudełkach

Among Us pojawi się także w wydaniu pudełkowym. Premiera tej wersji została zaplanowana również na 14 grudnia tego roku, aczkolwiek w tym wypadku wydana zostanie jedynie edycja Crewmate. Na pozostałe będziemy musieli poczekać do 2022 roku.

Cyberpunk 2077Kolejna obsuwa Cyberpunka 2077 i Wiedźmina 3. CD Projekt RED nie dotrzymało słowa

Więcej o: