Budka telefoniczna wygrała wyścig? Kuriozalny błąd w znanej grze

Gry posiadają różne błędy, jednak ten najnowszy z Forza Horizon 2 jest naprawdę unikalny. W Internecie pojawiło się nagranie wyścigu, w którym wygrywa nie gracz a budka telefoniczna!

Więcej treści esportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Forza Horizon 2 to jedna ze starszych części legendarnej serii gier wyścigowych. Jeden z użytkowników Reddita wrzucił do Internetu zabawny klip ze swojej rozgrywki.

Zobacz wideo F1 2021 - zobacz pierwsze wideo z gry

Budka na 1. miejscu

Użytkownik „htwnlife" pewnie kroczył, a raczej sunął po pierwsze miejsce w wyścigu w grze Forza Horizon 2. Gracz jednak nie wyrobił na jednym zakręcie i przywalił bokiem auta o budkę telefoniczną znajdującą się w pobliżu toru. Działo się to przed samą metą.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie obrazki sekundę po zdarzeniu. Gra bowiem uznała, że pierwsza na mecie pojawiła się owa budka telefoniczna, która poleciała do przodu po kolizji z samochodem. W rezultacie podczas ogłaszania zwycięzcy wyścigu, kamera powędrowała na wciąż latającą budkę. Ta pojawiła się w grze jeszcze na kilku ujęciach.

Jest to ewidentny, chociaż zabawny błąd gry. Gracz, który był sprawcą całego zamieszania oczywiście finalnie wygrał wyścig, co potwierdza tabela wyników przedstawiona w ostatniej części wideo. Niemniej jednak Forza Horizon 2 na chwilę zgłupiała i traktowała budkę telefoniczną jako zwycięzcę. Całe nagranie można obejrzeć na Reddicie.

Dying Light jest niedostępne w Niemczech.Polska gra zakazana w Niemczech. Odbije się to na sprzedaży w całej Europie

Więcej o: