Postacie z Diuny zawitały do popularnej gry. Nie jest tanio

Do Fortnite'a zawitały dwie nowe skórki. Są one bezpośrednim nawiązaniem do kinowego hitu, który ma premierę tej jesieni.

Więcej treści znajdziesz też na Gazeta.pl

Za parę dni, bo 22 października premierę w Polsce będzie miała Diuna. Najnowszy film Denisa Villeneuve'a jest adaptacją książki o tym samym tytule. Ta na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat zaskarbiła sobie serca wielu czytelników, a sam film kanadyjskiego reżysera posiada gwiazdorską obsadę. Nic więc dziwnego, że jest on wyczekiwany przez wiele osób, przez co pojawia się z nim wszędzie wiele aktywności i nawiązań. Bohaterowie filmu zawitali m.in. do Fortnite'a.

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Paul Atreides oraz Chani w Fortnite

Mowa tutaj o głównym bohaterze filmu, Paulu Atreidesie oraz Chani, innej kluczowej bohaterki. W trakcie historii ich losy się przecinają, nie dziwi więc, że wspólnie zostali dodani do produkcji Epic Games.

Dwójka aktorów, która odtwarza wspomniane postacie, czyli Timothée Chalamet oraz Zendaya nagrali film, w którym zapraszają do grania w Fortnite'a i przedstawiają swoich bohaterów. - Chani jest niezwykle silną wojowniczką, która nazywa najniebezpieczniejszą planetę w znanym wszechświecie swoim domem - mówi Zendaya. - Paul to wytrenowany wojownik i lider skazany na wielkość - komentuje swoją postać Chalamet. Już teraz możemy zakupić ich skórki w sklepie na Epic Games Store. 

Wiedźmin 3Wielki dzień dla Wiedźmina 3? Polski hit ma zadebiutować na nowych platformach

Postacie do nabycia za ponad 60 złotych

Każda skórka kosztuje po 1500 V-Bucksów. Jeżeli jednak chcecie zakupić obie z nich, wystarczy, że pokusicie się na Zestaw Diuny, który wyceniono na 2000 V-Bucksów. Jak to wychodzi w przeliczeniu na złotówki? Za 32 złote otrzymamy odpowiednio 1000 Fortnite'owej waluty, więc musimy wydać około 64 złotych, żeby posiadać obie skórki. 

Kylian Mbappe w FIFA 22FIFA 22 zdominowała konkurencję w Polsce. Zaskoczyła również inna gra

Więcej o: