Multiplayer, dodatki i kolejne poprawki w drodze do Cyberpunka 2077? Nowe informacje

W sieci pojawiła się masa informacji na temat domniemanych nowości w Cyberpunku 2077. Jedną z nich jest tryb wielooosobowy.

Cyberpunk 2077 nie miał najlepszej premiery. Oczekiwania były ogromne, a jeszcze większa była liczba błędów na starcie. Wielu graczy zarzucało CD Projekt RED składanie obietnic, których studio nie spełniło. Od premiery minął już prawie rok i wiele błędów zostało naprawionych. Jak informuje za to jeden z czołowych leakerów w kontekście gry, do niej ma być wprowadzonych wiele nowości.

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Co nowego w Cyberpunku?

Danym leakerem jest Tyler McVicker, o którego przeciekach i informacjach napisało nawet Forbes. Zapowiada on naprawdę ciekawe zmiany w Cyberpunk 2077, aczkolwiek nie podaje konkretnej daty premiery żadnej z nich. Trudno się też dziwić, wszak terminy aktualizacji rzadko wpadają w ręce leakerów. 

 

Multiplayer niedługo zawita do polskiej produkcji?

Czego zatem możemy się spodziewać w Cyberpunku 2077? McVicker podkreśla parę aspektów, a możliwie najważniejszym z nich może być tryb multiplayer, który był zapowiadany kilkanaście miesięcy przed oficjalną premierą. Według internetowego twórcy, temat trybu wieloosobowego wrócił na tapet w siedzibie CD Projekt RED. 

Ten informuje także o nowych zasadach działania polskiego studia, które ponoć mają wejść w życie już na początku 2022 roku. To po zaimplementowaniu nowych założeń w CD Projekt RED oddziały mają sprawniej pracować, być lepiej skomunikowane, bardziej produktywne, a co za tym idzie, konkretnie usprawnić Cyberpunka 2077.

Oto lista najciekawszych zmian, które mają trafić do gry polskiego studia w przyszłości:

  • Niemalże każdy system w grze ma zostać przerobiony na przestrzeni najbliższych lat
  • System policji całkowicie ma zostać zrekonstruowany
  • Frakcje mają pamiętać nasze decyzje i czyny, co ma wpływać na ich zachowanie
  • System NPC jest w trakcie rekonstrukcji, co ma nadać postaciom więcej charakteru i życia
  • Do gry ma nadejść system transmogowania
  • System zadawania obrażeń ma być przerobiony, a konkretniej mówiąc do Cyberpunka ma zawitać system, który nadaje jednym frakcjom odporność na obrażenia danego typu etc.
  • Możliwość customizacji swojego mieszkania
  • Dwa spore dodatki
  • Tryb multiplayer skupiony na grze w kooperacji
Więcej o: