To miał być tylko żart. Ta lodówka wygląda jak konsola

W sieci od dawna żartowano z wyglądu konsoli najnowszej generacji, Xbox Series X. Teraz twórcy zdecydowali się obrócić żart w rzeczywistość.

Odkąd po raz pierwszy w sieci pojawił się wygląd najnowszej konsoli produkcji Microsoftu, Xbox Series X, internauci od razu zaczęli z niego żartować. Konsola posiada bowiem kształt prostopadłościanu, dlatego też użytkownicy w internecie zaczęli porównywać ją do lodówki. Teraz Microsoft zdecydował się obrócić żart... wypuszczając prawdziwą lodówkę.

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Lodówka w stylu Xboxa możliwa do kupienia od wtorku

Warto wspomnieć, że samo ogłoszenie najnowszego gadżetu Microsoftu miało miejsce w czerwcu w ramach targów E3. Niemniej dopiero we wtorek, 19 października będziemy mogli go zakupić zgodnie z weekendowym wpisem. Lodówka Xboxa zostanie rozesłana do nabywców w grudniu, "w sam raz na Boże Narodzenie", jak piszą deweloperzy. 

 

Lodówka wygląda niemalże identycznie jak Xbox Series X. W środku lodówki znajdziemy dwie wewnętrzne półki, a także koszyki na drzwiach. Ma ona pomieścić "do 10 puszek twojego ulubionego napoju".

Chińczycy walczą z nieletnimi graczami. Władza sięga po kolejne środkiChińczycy walczą z nieletnimi graczami. Władza sięga po kolejne środki

Czy jest ona dostępna w Polsce?

Nie będzie ona za to tania. Sprzęt został wyceniony na 99,99 dolarów, czyli około 400 złotych na stan dzisiejszy. Co więcej, nie wiadomo na chwilę obecną, czy przedmiot będzie można nabyć w Polsce stacjonarnie. W Stanach Zjednoczonych będzie za to odpowiedzialny Target, natomiast Polacy mogą nabyć swoją lodówkę za pomocą Game Stop EU, Micromanii lub Toynka (Amazon). Wygląda więc na to, że na stan dzisiejszy w grę wchodzi jedynie kupno lodówki online. 

GTAKażdy zagra w najnowsze GTA. Nie będzie potrzebny drogi sprzęt

Więcej o: