Battlefield 2042 z kolejnym zwiastunem. Gracze zagrają w nowy tryb [WIDEO]

Twórcy Battlefielda 2042 wypuścili do sieci kolejny trailer swojej najnowszej produkcji. Tym razem na wideo widzimy nowy tryb gry - Hazard Zone - a także poznajemy informacje na jego temat.

Premiera Battlefielda 2042 zbliża się wielkimi krokami. Gra będzie dostępna dla wszystkich już 19 listopada, tymczasem producent ujawnia kolejne sekrety na temat swojej najnowszej produkcji.

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Nowy trailer = nowy tryb

Nowa zapowiedź Battlefielda 2042 de facto przedstawia tryb Hazard Zone, który pojawi się w grze. Samo wideo wygląda zjawiskowo i przedstawia nam w skrócie, na czym polega nowa rozgrywka. Będzie to drużynowy tryb przetrwania, w którym będzie można cieszyć się grą wraz z trzema innymi osobami. Łącznie na serwerze pojawi się aż 32 graczy.

Producenci mówią jeszcze więcej na temat Hazard Zone. - Twoja czteroosobowa drużyna musi zlokalizować i odzyskać rozrzucone po polu walki dyski z kluczowymi danymi, jednocześnie rywalizując z wrogimi oddziałami i siłami okupacyjnymi, które mają ten sam cel. Odnieś sukces, zbierając dyski z danymi i wybierając właściwy moment na ewakuację, zanim burza ogarnie okolicę w tej grze o wysoką stawkę, w której nie ma drugich szans. Liczy się każda kula, każda potyczka i każda decyzja - brzmi opis trybu. 

 

Nietypowe rozwiązanie

Co ciekawe, w Hazard Zone najważniejsze będzie zebranie danych, a także dbanie o zasoby. Tutaj nie liczy się aż tak zabicie przeciwnika. Ponadto twórcy twierdzą, że ważną rolę odegrają m.in. efekty pogodowe. Będzie można także przywracać do życia graczy ze swojej drużyny. 

Battlefield 2042 to jedna z największych premier 2021 roku. Wprowadzenie takich trybów jak Hazard Zone tylko zwiększają zainteresowanie i atrakcyjność gry. Produkcja będzie dostępna na wszystkie najważniejsze platformy - PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i PC. 

Tak wygląda najnowszy Battlefield.Battlefield 2042 nadchodzi. Rusza otwarta beta dla wszystkich. Jak zagrać?

Więcej o: