Wyciekły informacje na temat nowego Call of Duty. Będzie hitem?

Do premiery nowej wersji Call of Duty jeszcze długa droga, bo gra została zapowiedziana na 2022 rok. Już teraz do Internetu trafiają przecieki na temat produkcji. Wygląda na to, że nowy CoD będzie nosił nazwę Modern Warfare II i będzie tym samym sequelem Modern Warfare z 2019 roku.

Activision obecnie pracuje nad kontynuacją swojej popularnej serii strzelanek – Call of Duty. Do Internetu wyciekła prawdopodobna nazwa gry – to Modern Warfare II, a co za tym idzie będzie to zapewne sequel części z 2019 roku. Informacją podzielił się znany z przecieków Tom Henderson.

Zobacz wideo NBA 2k22 utrzymuje pozycję niedoścignionego lidera w symulacjach koszykówki. Co poprawiono w porównaniu z poprzednimi wersjami?

Dwójka (rzymska) w drodze

Informacja na temat nazwy nowego Call of Duty wyciekła od Toma Hendersona. To osobistość ze świata gamingu, która często dzieli się przedwczesnymi, sprawdzonymi wiadomościami o grach typu FPS. Według niego w 2022 roku światło dzienne ujrzy nowa część CoD zwana Modern Warfare II.

Nie jest to jednak ostateczny tytuł. Jak zastrzega Henderson nazwa pojawiła się na grafikach koncepcyjnych, które nie są w 100% potwierdzonym źródłem informacji. Równie dobrze może być to roboczy tytuł, który ulegnie jeszcze zmianie.

Więcej informacji o grze

Call of Duty: Modern Warfare II ma być kontynuacją bardzo popularnej części – Modern Warfare z 2019 roku. Najnowszy tytuł ma bardzo mocno przypominać "jedynkę", posiadając jednak szereg usprawnień. Kampania skupi się na wojnie pomiędzy wojskami amerykańskimi a kartelami z Kolumbii.

Nazwa Modern Warfare II wprowadza także zamieszanie wśród mniej zaznajomionych z serią ludzi. Dlaczego? Bowiem już w 2009 roku mieliśmy do czynienia z grą Call of Duty: Modern Warfare 2. Tytuły w wymowie są takie same, w 2022 roku jednak producent ma zamiar wykorzystać cyfry rzymskie, zamiast arabskich. Kosmetyczna, ale istotna zmiana, o której trzeba będzie w przyszłości pamiętać, chociażby w dyskusjach na temat CoD.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.