Marzenie wielu graczy się spełnia. Trylogia GTA prawie potwierdzona

Według najnowszych przecieków po ostatniej aktualizacji launchera Rockstara, już niedługo możemy spodziewać się odświeżenia kultowych tytułów z serii Grand Theft Auto.

Osiem lat minęło od premiery Grand Theft Auto V. Gracze wygłodniali kolejnych wrażeń w gangsterskim świecie produkcji Rockstara od paru spekulują na temat kolejnej odsłony serii, szukając przecieków i informacji za kulisami. Jak się jednak okazuje, studio może niedługo wypuścić nie GTA VI, a zremasterowaną trylogię, w skład której znalazłoby się GTA: Vice City, GTA: San Andreas oraz GTA III.

Zobacz wideo Uczymy mistrzynię świata, o co chodzi w tym Counter-Strike'u!

Trylogia GTA nadchodzi?

Wspomniane trzy tytuły są niewątpliwie jednymi z najbardziej kultowych gier nie tyle, co w historii serii, a także całego gamingu. Skąd możemy mówić jednak o zapowiedzi zremasterowanej trylogii? To za pomocą GTANet, jednego z najstarszych forów skupiających się na serii Rockstara, które zajmuje się między innymi szukaniem informacji.

Xayoo jest jednym z największych polskich streamerów.Gigantyczny wyciek danych. Ujawniono zarobki polskich streamerów!

Wtorkowego wieczoru portal znalazł ciekawe dane w launcherze Rockstara po jego najnowszej aktualizacji. Mowa tutaj o ikonach gier, które miałyby znaleźć się w trylogii. Posiadają one błyszczące kontury, co może sugerować nadejście odświeżonych wersji danych gier. 

Popularny silnik ma zostać wykorzystany przy remasterze

Co więcej, wysoce prawdopodobne, że trylogia ukaże się na popularnym silniku Unreal Engine. To wiemy za pomocą kodu, który można znaleźć w danych. Każdy z tytułów ma dodaną wzmiankę "Unreal", co jest dosyć wymowne.

Na chwilę obecną trudno przewidzieć, kiedy możemy spodziewać się ewentualnego ogłoszenia. Te mogłoby pojawić się w jakąś rocznicę związaną z Grand Theft Auto, co byłoby iście w stylu Rockstara. Tak się składa, że najbliższa z nich - 20 rocznica premiery GTA III - będzie miała miejsce już 22 października.  

FIFA 22Duże zmiany w FIFA 22. Producenci wprowadzają do gry pierwszą aktualizację

Więcej o: