Ostatnia szansa, żeby dostać się do PEC 4!

Za nami finały siódmych kwalifikacji do Polish Esport Cup 4. Poznaliśmy już prawie wszystkie drużyny, które dostały się do zamkniętego etapu, ale dalej jest jedno wolne miejsce.

Z siódmych, otwartych kwalifikacji do kolejnego etapu trafiło "Horrendous" i "HaspersTM", które ograły swoich rywali w półfinałach.

Zobacz wideo Marcin Gortat i Bogusław Leśnodorski zainwestowali w żyłę złota. Biznes marzeń

Za nami przedostatnie kwalifikacje

Dopiero co zakończyły się siódme kwalifikacje do Polish Esport Cup 4, w których rywalizowali ze sobą m.in. zawodnicy "Horrendous" oraz "Punchliners". Pick tej areny należał do "Horrendous", ale to Team "Punchliners" zaczął uciekać z wynikiem swoim przeciwnikom, co poskutkowało zwycięstwem 16:13.

Następnym wyborem był Mirage. Początek starcia sugerował wyrównany pojedynek, lecz niestety drużyna przeciwna zaczęła zdobywać coraz to kolejne punkty. Formacja "Horrendous" zaczęła dominować nad przeciwnikami i ostatecznie wygrała aż 16:9. Deciderem tego spotkania była mapa Overpass. Neutralna arena, na której "Horrendous" wygrało aż 16:3.

Następnym starciem było spotkanie "HaspersTM" oraz znanej już nam formacji "Opera GX Phantoms". Pierwsza mapa zakończyła się bardzo szybko, bo pierwsza z tych ekip wygrała aż 16:3. Drugą areną było Ancient, wybrane przez "Opera GX Phantoms". Zawodnicy Opery GX są już znani ze świetnych zagrywek na tej mapie. Już niejednokrotnie pokazali, na co ich stać.

Zdecydowanie podczas trwania Polish Esport Cup Ancient w ich wykonaniu to było za każdym razem emocjonujące widowisko. Tym razem nie było inaczej. Po emocjonujących 30 rundach przenieśliśmy się do dogrywek. One zdecydowanie należały do HaspersTM. Zdobyli potrzebny komplet rund co zapewniło im zwycięstwo oraz przejście do zamkniętej fazy turnieju.

Ostatnia szansa na awans do PEC 4

Teraz czas na ostatnie, otwarte kwalifikacje do Polish Esport Cup 4. Zawodnicy dalej mogą zarejestrować się do rozgrywek i wziąć w nich udział. Formularz dostępny jest na stronie naszego partnera, ale liczba miejsc jest ograniczona i warto o tym pamiętać. Po otwartych eliminacjach przyjdzie czas na zamknięty etap, a później fazę pucharową, do której dostaną się tylko cztery najlepsze ekipy.

Więcej o: