Powalcz o dużą pulę nagród w PEC 4 i wygraj dodatkowe nagrody!

Podczas czwartych kwalifikacji do Polish Esport Cup 4 kibice będą mogli wygrać ciekawe nagrody, w tym monitor gamingowy. Przypomnijmy również, że trwają zapisy do otwartych kwalifikacji!

Wyłoniliśmy już pierwsze drużyny, które powalczą w fazie pucharowej PEC 4. Teraz czas na kolejne otwarte kwalifikacje. W nich może wziąć udział każdy, kto się zapisał lub zrobi to przed startem zmagań.

Zobacz wideo

Zmierz się w walce o nagrody!

Za nami już pierwsze zamknięte kwalifikacje do Polish Esport Cup 4. Po kilkunastu dniach zmagań wyłoniliśmy zespoły, które będą rywalizować w dalszym etapie i powalczą o wysoką pulę nagród, a także trening z mentorami. Warto jednak pamiętać, że to nie koniec zmagań, bowiem teraz czekają nas cztery tury otwartych eliminacji. W nich drużyny powalczą o miejsce w zamkniętym etapie, z którego będzie można się dostać do fazy finałowej. Warto wspomnieć, że drugie zamknięte kwalifikacje będą tymi ostatniej szansy dla wielu ekip.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

 Zmagania w otwartych eliminacjach, piątych już w tym sezonie, rozpoczną się w czwartek, 28.10.2021 i potrwają do piątku, 29.10.2021. Następnie od razu ruszą szóste kwalifikacje i czeka nas jeszcze dzień przerwy po nich, a dopiero po tym będziemy oglądać odpowiednio siódme oraz ósme eliminacje. Wszystko zostanie zwieńczone właśnie zamkniętym etapem. Ten zaplanowano na dni 08.11.2021-10.11.2021. Zawodnicy dalej mogą zapisać się do kwalifikacji na stronie naszego partnera.

Wygraj gamingowy monitor lub powalcz o inne nagrody!

Dla kibiców i graczy przygotowaliśmy także konkurs o atrakcyjne nagrody. Główną wygraną jest gamingowy monitor, ale to nie jedyna rzecz, o jakiej warto wspomnieć. W puli jest także chłodzenie, czy gamingowy pad od Monstera. Pełna pula nagród to:

  • 1x gamingowy monitor od Gigabyte
  • 1x chłodzenie Aourus x240
  • 1x chłodzenie Aourus x280
  • 1x zestaw od Monstera (pad+etui+dock Monster energy)
  • 5x zgrzewka Monsterów
  • 5x koszulka od Monster
  • 30x figurka Chibi 6 generacji

 Co zrobić, żeby móc powalczyć o te nagrody? Nie jest to skomplikowane, bowiem tuż przed startem konkursu podamy link, który przekieruje Was do miejsca, gdzie zostaną wypisane proste zadania, jakie należy wykonać i odpowiedzieć na pytania. Całość nie jest trudna, a nagrody bardzo atrakcyjne, wiec warto się tym zainteresować i wziąć udział.

Więcej o: