Kolejne talenty powalczą o możliwość spotkania z TaZem i NEO?

Za nami trzecie już kwalifikacje do Polish Esport Cup. Poznaliśmy kolejne drużyny, które powalczą w następnych etapach. W oczy rzucił się nam m.in. "MzR" z K/D powyżej 2.33!

Drużyny rywalizują ze sobą nie tylko o pieniężnie nagrody, ale także o możliwość spotkania z legendami sceny - a wśród nich są m.in. "NEO" i "TaZ"!

Znamy kolejne drużyny, które awansowały dalej!

Finały trzecich już kwalifikacji do zamkniętej fazy turnieju Polish Esport Cup zaczęliśmy od spotkania "Husarion" oraz "OneVision". Pojedynek na tej mapie nie należał do wyrównanych, "OneVision" przez większość jej trwania dominowało nad swoim przeciwnikiem. Warto tutaj wspomnieć, że Inferno było wyborem formacji "Husarion" co powinno świadczyć o świetnych umiejętnościach zawodników na niej, lecz niestety to się nie sprawdziło. Mapę wygrała drużyna "OneVision" wynikiem 16:4.

Następnie mieliśmy okazję obejrzeć mapę Ancient. W przeciwieństwie do poprzedniego starcia, ten pojedynek od samego początku był bardzo wyrównany. Dopiero w końcówce "OneVision" uciekło rywalom z rundami i wygrało 16:1.

"MzR" ze świetnym wynikiem w kwalifikacjach!

Następnym starciem, jakie mieliśmy okazję oglądać na transmisji, było starcie "Team OveRules" z "Sokiem z gumijagód". Pierwszą mapą tego spotkania miało być wybrane przez "OverRules" Nuke, lecz z powodów nadużycia regulaminowego czasu spóźnienia, przeciągania banów oraz niestawienie się na serwer w określonym czasie został przyznany walkower dla drużyny pickującej.

Następną areną został Mirage - wybór "Soku z gumijagód". Od samego początku spotkanie było bardzo wyrównane. Świetne przygotowanie taktyczne obu stron świadczy o mnogości rozegranych spotkań na tej mapie. Ten niezwykle zacięty mecz zakończył się wygraną strony "Sok z gumijagód". Podsumowując te starcie śmiało możemy zacytować komentatorów "frag za frag, runda za rundę". Sok wygrał tutaj 16:11 i rywalizacja przeniosła się na Vertigo.

Podczas PEC 4 większość meczów na tej mapie kończy się na niej jednostronnymi wynikami i tak było również tym razem. Formacja "Sok z gumijagód" wygrała całe spotkanie wynikiem 16:5 nie zostawiając na przeciwnikach ani jednej suchej nitki. "Sok z gumijagód-" zwyciężyło całe spotkanie wynikiem 2:1 i zapewniło sobie awans do zamkniętej fazy turnieju Polish Esport Cup. Jednym z najbardziej wyróżniających się zawodników na tej mapie był "MzR" wykręcając statystyki 21/9, co daje nam K/D na poziomie 2,33!

Czwartek z R6S i CS:GO

W czwartek powracamy z rozgrywkami Rainbow Six Siege. Kolejne, otwarte eliminacje do R6S rozpoczną się już o godzinie 19:00 i potrwają aż do 22:00. Mecze można oglądać w tym miejscu. Do tego będziemy również świadkami kolejnych kwalifikacji do CS:GO. Te jedna wystartują o godzinie 18:00. Counter Strike’a obejrzycie na naszym głównym kanale Twitch.tv - warto to robić regularnie, bowiem za punkty kanału będziecie mogli odebrać specjalne nagrody, które ogłosimy już wkrótce.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.