KS Wieczysta Esport w kolejnym etapie PEC!

W poniedziałek rozgrywaliśmy kolejne mecze w ramach otwartych kwalifikacji do Polish Esport Cup. W nich byliśmy świadkami m.in. meczów KS Wieczystej Esport. Ta awansowała dalej ogrywając m.in. Kiwkę Esport.

Dzięki temu zwycięstwu zawodników KS Wieczysta Esport będziemy mogli oglądać w kolejnym etapie zmagań - ten ruszy już wkrótce!

KS Wieczysta w grze o PEC!

Poniedziałkowe rozgrywki w Rainbow Six Siege w Polish Esport Cup odbyły się w formule BO3. Pierwszy mecz to rywalizacja Project AE i Kiwka Esports. Rozegrany został na Oregonie i zaczął się podobnie jak w niedzielę - gracz mkayy miał problemy, przez co wyrzuciło go już w pierwszej rundzie. Ostatecznie po zaciętym starciu to AE zwyciężyło 7:4, a na drugiej mapie aż 7:2!

W międzyczasie dograno też mecz LB Słone Ziemniaczki vs KS Wieczysta Esport, który zakończył się wynikiem 7:3 dla Wieczyste. Ta awansowała dalej, gdzie zmierzyła się Kiwka Esport. Starcie obie ekipy rozpoczęły na Oregonie i w mgnieniu oka, bo bez straty punktu, KS Wieczysta wygrała 7:0. Następnie zawodnicy przenieśli się na Domek Górski, gdzie prowadzili równie wysoko, a ostatecznie zwyciężyli 7:4. KS Wieczysta Esport zagra więc dalej i już może się na spokojnie przygotowywać do kolejnych spotkań.

Kolejne zmagania przed nami!

Teraz czekają nas dwa dni przerwy od R6S w Polish Esport Cup. W ich trakcie jednak będziemy mieli specjalne informacje dla naszych kibiców. Z kolejnymi, otwartymi kwalifikacjami do Polish Esport Cup 4 wracamy już w czwartek a zapisać się na nie możecie na stronie naszego partnera. W międzyczasie jednak trwają rozgrywki CS:GO, w ramach których będziemy świadkami trzecich eliminacji do PEC 4. Ponownie pół profesjonalne drużyny będą mogły walczyć o możliwość trenowania z mentorami i atrakcyjne nagrody pieniężne.

Kibicom przypominamy, że mecze mogą oglądać na naszych oficjalnych kanałach Twitch. Dla CS:GO mamy osobny kanał, a spotkania R6S będą transmitowane na siostrzanym profilu. Za punkty kanału możecie odebrać kupony i te wymienić na nagrody, więc warto się tym zainteresować!