Kolejny talent w CS:GO? Zawodnik wykręcił aż 80 eliminacji!

Za nami pierwsze otwarte kwalifikacje do Polish Esport Cup. Oprócz zwycięzców poznaliśmy także kilka młodych talentów w CS:GO. Jednym z nich jest STARGAZ z drużyny Lombard1337.

STARGAZ w meczu z GARGAMELS wykręcił na dwóch mapach aż 80 eliminacji i miał ogromny udział w zwycięstwie swojej drużyny. Teraz będzie mógł zmierzyć się w kolejnym etapie!

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Pierwsze otwarte kwalifikacje do PEC 4 za nami!

W czwartek zakończyły się pierwsze kwalifikacje do czwartego sezonu Polish Esport Cup. Poznaliśmy dwie drużyny, które dostały się dalej. Mowa tutaj o zawodnikach Polbit Esport oraz Lombard 1337. Pierwsza z tych drużyn była wyraźnie lepsza od rywali, czyli graczy Kpopiarze. Ograła ich dwa razy - 16:12 i 16:11. Na początku zapowiadało się nam to na wyrównane starcie, jednak wraz z upływem rund różnica klas obu zespołów była widoczna coraz bardziej. Dzięki temu zwycięstwu zawodnicy Polbit Esport mogą się już przygotowywać do kolejnych spotkań w ramach PEC 4!

Młody talent, który zdobył aż 80 fragów!

W drugim meczu tego dnia, jaki mogliśmy obejrzeć na streamie PEC, była rywalizacja Lombard1337 z GARGAMELS. Tutaj dość niespodziewanie doszło do pierwszej dogrywki w tym turnieju. Na Mirage’u drugiej z tych ekip udało się doprowadzić do wyniku 15:15, jednak to Lombard1337 było lepsze w dogrywce, gdzie wygrało wszystkie cztery rundy i tym samym zamknęło tę mapę wynikiem 19:15. Ze świetnej strony tutaj pokazał się STARGAZ. Ten bowiem zdobył aż 48 eliminacji i miał ogromny wręcz wpływ na zwycięstwo swojej ekipy. Jednak nie był to jego jednorazowy wyczyn.

Na drugiej mapie, którą było Vertigo, także miał świetne wejście. Łącznie zobaczyliśmy aż 30 rund, ale to ponownie zawodnicy Lombard1337 okazali się lepsi. Zwyciężyli 16:14 i tym samym przypieczętowali swój awans do kolejnego etapu. Sam STARGAZ zdobył tutaj aż 32 eliminacje, a więc łącznie na dwóch arenach miał ich aż 80. To niesamowity wynik i całkiem prawdopodobne jest to, że tutaj będziemy mogli obserwować kolejny młody talent.

Zacięte starcia w Rainbow Six Siege

W czwartek duże emocje były nie tylko w CS:GO, ale również w rozgrywkach Rainbow Six Siege. Na streamie jako pierwszych mogliśmy obserwować zawodników Psyjaciele oraz WidaćPoMnie, którzy stoczyli wyrównane starcie. Ostatecznie pierwsza z tych ekip była lepsza i wygrała najpierw 8:7, a później 7:5, jednak z całą pewnością możemy stwierdzić, że było to jedno z najbardziej wyrównanych starć w tym sezonie Polish Esport Cup.

Ciekawie było także w drugim meczu, gdzie doszło do meczu KS Wieczystej Esport z Emerytami PSR6. Wieczysta po środowym zwycięstwie nad PGE Turów Zgorzelec przechwalała się na popularnym serwisie społecznościowym. Okazało się, że karma szybko wróciła, bowiem w czwartek była wyraźnie gorsza od Emerytów i przegrała 0:2.

Dzień przerwy od Polish Esport Cup 4!

Przed nami dzień przerwy od Polish Esport Cup. Z otwartymi kwalifikacjami wracamy już w sobotę, 16.10.2021, kiedy to będziemy mogli ponownie obejrzeć zawodników Counter Strike’a i Rainbow Six Siege. Duże emocje są gwarantowane, a do tego kibice mogą liczyć jeszcze na nagrody!

Więcej o: