Został jeden dzień do startu Polish Esport Cup!

Pozostał zaledwie jeden dzień do startu czwartego sezonu Polish Esport Cup. Pamiętaj, żeby zapisać się do rozgrywek i sprawdź, gdzie będzie transmisja spotkań!

Kibice z kolei mogą liczyć na szereg konkursów, gdzie do wygrania będą nagrody. Wystarczy zdobywać punkty na transmisjach ze spotkań czwartego sezonu PEC!

Zobacz wideo

W środę startuje PEC!

Czwarty sezon Polish Esport Cup rozpocznie się już w tę środę, 13.10.2021. Zmagania zaczniemy od otwartych kwalifikacji, które dotyczą obu gier (CS:GO i R6S). Przypominamy, że zapisy cały czas trwają i będą otwarte dla graczy do ostatniego dnia kwalifikacji. Jednak warto pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego też polecamy się spieszyć. Co więcej, ten sezon PEC skierowany jest tylko do półprofesjonalnych zawodników, nie mających podpisanych kontraktów z organizacjami esportowymi.

Wszystko przez to, że jako organizatorzy chcemy wspierać rozwój polskiej sceny esportowej. Młodzi zawodnicy, będący dopiero na początku swojej przygody esportowej, mają świetne miejsce do tego, żeby pokazać się szerszej publiczności, a także potencjalnym organizacjom. Do tego przypominamy raz jeszcze, że przygotowaliśmy specjalny program mentoringu, gdzie legendy polskiego esportu będą wspierać zawodników. Przekażą im swoje cenne doświadczenie, a także wskazówki do tego, jak wygrywać. W gronie mentorów są: TaZ, Neo, Minise oraz Loord.

Gdzie oglądać 4 sezon PEC?

Czwarty sezon Polish Esport Cup będzie transmitowany w dwóch miejscach. Ponieważ rozgrywki w CS i R6S będą rozgrywane równorzędnie, organizatorzy zdecydowali się na przygotowanie dwóch kanałów na portalu Twitch.

Mecze Counter Strike'a będą transmitowane w tym miejscu https://www.twitch.tv/polishesportcup, a z kolei spotkania Rainbow Six Siege zostaną pokazane na siostrzanym kanale https://www.twitch.tv/polishesportcup_2. Zachęcamy do obserwowania ich, bowiem można zgarnąć ciekawe nagrody.

Konkursy dla kibiców

Organizatorzy przygotowali szereg nagród i konkursów dla kibiców, którzy będą oglądać oraz wspierać zawodników. Zachęcamy do założenia konta, a także obejrzenia transmisji, bowiem zdobywa się za to punkty, a to się później przekłada na kupony. Te można z kolei wymienić na nagrody. Najaktywniejsi kibice będą więc najbardziej nagrodzeni.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.