Legendy zabrały głos. "To ważna inicjatywa dla młodych zawodników"

Do startu czwartego sezonu Polish Esport Cup pozostały zaledwie dwa dni. Już w środę rozpocznie się kolejny sezon PEC, a co za tym idzie, czekają nas duże emocje, walka o najwyższe cele i ciekawe nagrody zarówno dla graczy, jak i kibiców.

W czwartym sezonie Polish Esport Cup doszło do kilku zmian, o czym już wiecie, jak śledzicie social media PEC. Tym razem jednak głos postanowiły zabrać także legendy naszej rodzimej sceny esportowej!

Zobacz wideo

Zbliża się czwarty sezon PEC!

Już w środę, 13.10.2021, rozpocznie się kolejny, czwarty sezon Polish Esport Cup. Do startu rozgrywek pozostały zaledwie dwa dni, więc drużyny, które jeszcze nie zapisały się do rozgrywek mają taką możliwość, ale muszą się śpieszyć. Wszystko przez to, że liczba miejsc jest ograniczona, a tym razem nagrody naprawdę duże. Warto jednak przypomnieć, że rozgrywki są skierowane tylko do zawodników z naszego kraju, nie mających podpisanych kontraktów z profesjonalnymi organizacjami - to warunek konieczny, jaki należy spełnić, żeby móc wziąć udział w czwartym sezonie PEC.

Tym razem w końcu gracze mogą liczyć przecież m.in. na wsparcie mentorów, którymi zostały prawdziwe legendy polskiej sceny. Te zresztą postanowiły jeszcze zabrać głos przed startem rozgrywek. Wiktor "TaZ" Wojtas zapytany o PEC, stwierdził, że: "Takie inicjatywy, jak Polish Esport Cup, są bardzo ważne. Szczególnie dla młodych zawodników. Bycie mentorem to bardzo odpowiedzialna misja." Na temat możliwości wspierania młodych zawodników wypowiedział się również Neo: "Mentorowanie będzie ciekawym wyzwaniem i mam nadzieję, że przekażę swoją wiedzę, jak najlepiej."

W gwoli przypomnienia: najlepsze cztery drużyny przed startem fazy finałowej będą miały przydzielonych mentorów. Ci dostaną czas na to, żeby przekazać swoją wiedzę oraz doświadczenie młodym zawodnikom.

Nagrody dla kibiców!

W czwartym sezonie Polish Esport Cup, podobnie jak w poprzednich zmaganiach, nie tylko gracze będą mogli coś wygrać, ale także kibice. Warto być obecnym na kanałach i zbierać punkty, bowiem wkrótce ogłosimy nagrody i sposób ich zdobycia dla najwierniejszych kibiców.

Więcej o:
Copyright © Agora SA