Znane legendy CS:GO będą wspierać zawodników PEC!

W czwartym sezonie Polish Esport Cup dla młodych graczy przygotowano specjalny program mentoringu. Legendy polskiej sceny będą mogły przekazać swoją wiedzę młodym zawodnikom.

Mentorami w czwartym sezonie PEC będą Wiktor "TaZ" Wojtaz, Filip "NEO" Kubski, Jacek "Minise" Jeziak i Mateusz "Loord" Cybulski.

Zobacz wideo Esportowe abecadło. Poznaj najważniejsze pojęcia w Counter Strike: Global Offensive

Legendy wspierają młodych graczy

Podczas czwartego sezonu Polish Esport Cup organizatorzy położyli bardzo duży nacisk na wspieranie półprofesjonalnych zawodników. Dzięki temu gracze, którzy wezmą udział w rozgrywkach, powalczą nie tylko o wysoką pulę nagród, ale także możliwość skorzystania z specjalnego programu z mentorami w roli głównej. Jak to dokładnie działa i kto będzie mógł z tego skorzystać?

Cztery najlepsze drużyny zostaną objęte opieką mentorów, którymi są TaZ, NEO, Minise i Loord. Każdy z nich będzie mógł przekazać swoją wiedzę oraz doświadczenie właśnie młodym zawodnikom, stawiającym dopiero pierwsze kroki w profesjonalnym świecie Counter-Strike'a. Ich kariera może nabrać rozpędu pod okiem legendarnych graczy i trenerów. 

Każda z czterech najlepszych drużyn będzie miała przydzielonego konkretnego mentora. Dzięki temu ten będzie mógł poświęcić się tylko jednej ekipie i właśnie ją wspierać. Oprócz tego zawodnicy powalczą także o nagrody pieniężne.

To nie koniec nowości w PEC

Mentorzy i zmiany w formacie rozgrywek to nie koniec nowości w Polish Esport Cup. Dla kibiców mamy przygotowane specjalne konkursy, o których poinformujemy wkrótce. Warto obserwować więc nasze kanały informacyjne, a także regularnie uczestniczyć w transmisjach.

Więcej o: