Zapisz się do Polish Esport Cup 4! Rozgrywki ruszają już za moment

Do startu rozgrywek w Polish Esport Cup pozostało coraz mniej czasu. Dlatego chcielibyśmy raz jeszcze przypomnieć o trwających zapisach do rozgrywek, żeby nie przegapić swojej szansy na dużą karierę esportową!

Rozgrywki Polish Esport Cup 4 ruszają już w przyszłym tygodniu! Zawodnicy będą mogli rywalizować w grach Counter Strike: Global Offensive i Rainbow Six Siege.

Zobacz wideo Esportowe abecadło. Poznaj najważniejsze pojęcia w Counter Strike: Global Offensive

Zapisz się do Polish Esport Cup!

Przed nami czwarty sezon Polish Esport Cup, który jak już dobrze wiecie, przyniesie nam wiele zmian i emocji. O programie mentoringu, influencerach współpracujących z nami i puli nagród informowaliśmy ostatnio. Teraz chcielibyśmy raz jeszcze przypomnieć o zapisach, bowiem te cały czas trwają. Rejestracja będzie aktywna do ostatniego dnia otwartych kwalifikacji, ale należy pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona!

Podczas czwartego sezonu Polish Esport Cup zawodnicy będą mogli rywalizować w dwóch dyscyplinach. Mowa tutaj o CS:GO i Rainbow Six Siege. Z racji tego, że organizatorom mocno zależy na rozwoju sceny półprofesjonalnej i wspieraniu zawodników, którzy dopiero co są na początku swojej kariery, to postawili na znane osoby ze świata esportu. Twarzą czwartego sezonu Polish Esport Cup będa m.in. Paweł "Saju" Pawełczak i Mateusz "Pago" Pągowski, czyli znane persony mocno związane z Counter Strikiem.

Turniej wspierać będą także Sebastian "Neex" Trela i Marika "Ikusia" Gasiorowska. Neex to były zawodnik CS:GO obecnie mocno związany ze sceną Valoranta, gdzie przez chwilę występował m.in. w Team Ballista. Z kolei Ikusia to znana streamerka, którą ogląda regularnie wiele osób.

Gracze zapisy znajdą na stronie naszego partnera, gdzie wystarczy kliknąć w odpowiednie miejsce. Dotyczy to zarówno drużyn CS:GO, jak i R6S. Do tego gorąco zachęcamy do śledzenia naszych kanałów komunikacyjnych, bowiem tam będziemy informować także o kolejnych newsach.

Link do zapisów: https://www.sferis.pl/POLISH-ESPORT-CUP

Więcej o: