Znamy wszystkie drużyny, które powalczą o 6 000 PLN w Polish Esport Cup!

Zakończyły się otwarte kwalifikacje do Rainbow Six Siege. Poznaliśmy wszystkie drużyny, które wezmą udział w zmaganiach w R6S. W piątek najlepszymi zespołami zostały Polskie Kokoski i SWTY Strats.
Zobacz wideo

Te będą mogły rywalizować dalej w zamkniętym etapie, który rozpocznie się już w sobotę. Po nim czekają nas play-offy i wielki finał!

Polskie Kokoski najlepsze w piątek

Czwarty i zarazem ostatni dzień otwartych kwalifikacji w Rainbow Six Siege zakończył się dobrze m.in. dla drużyny Polskich Kokosek, których poczynania mogliśmy obserwować już w poprzedniej turze Polish Esport Cup. Pierwszym spotkaniem jakie mogliśmy oglądać, było starcie PK z Right.Now. Kokoski wygrały bez większych problemów aż 2:0.

Ich kolejnym rywalem zostało CheckMates, którym na pierwszej mapie udało się ugrać wyłącznie rundę honorową. Na drugiej arenie dało się wyczuć zew krwi, mecz był już bardziej zacięty, ale to jednak PK wygrało 7:4.

Kolejny etap Polish Esport Cup 2021

W sobotę rozpocznie się kolejny etap Polish Esport Cup 2021. Łącznie awansowało do niego osiem zespołów i już na start czekają nas takie hity, jak xXx Esports vs. XPG Invicta, czy PGE Turów Zgorzelec vs. Team AriseN. Zmagania będą trwać przez ponad tydzień i zakończą się wielkim finałem. Łącznie drużyny walczą o pulę nagród rzędu 6 000 PLN. Transmisja z wybranych spotkań w Rainbow Six Siege rozpocznie się o 17:00, a możecie ją oglądać na kanale twitch.tv/sledz_tv.

W sobotę wystartują także zamknięte kwalifikacje do CS:GO. W nich zagra m.in. M1 EDEN, które na starcie podejmie The Lycans. Emocji na pewno nie będzie brakować, a najlepsze ekipy dostaną się do fazy pucharowej. Mecze w CS:GO rozpoczną się o godzinie 15:30 i zostaną pokazane na kanale twitch.tv/polishesportcup i na fanpage’u Sport.pl na Facebooku.

Więcej o:
Copyright © Agora SA