Do trzech razy sztuka. Turów w końcu przeszedł kwalifikacje

W trzecim dniu otwartych eliminacji zawodnikom PGE Turów Zgorzelec udało się awansować do zamkniętego etapu. Potym jak ograli w środę CheckMates dwa razy po 7:0, teraz czekają na rywali w kolejnej fazie.

Poznaliśmy także najlepszy zespół z Counter Strike’a. Gracze Marlin w wyrównanym finale pokonali omCKuJIJIa 16:13 i dostali się do następnego etapu rozgrywek. 

Do trzech razy sztuka

PGE Turów Zgorzelec w końcu przebrnął przez otwarte kwalifikacje do Polish Esport Cup. Reprezentanci znanego klubu koszykarskiego w trzecim dniu ograli CheckMates dwa razy po 7:0. Dzięki temu dostali przepustkę do następnego etapu. Dobrze poszło również ekipie Essa Gaming. Ta z kolei pokonała NICEKOK 7:0 i 7:1. Warto wspomnieć, że w Essa gra trzech zawodników NOX, profesjonalnej ekipy w Rainbow Six Siege.

Duże emocje w turnieju CS:GO

Pierwszy środowy mecz to pojedynek w 1/16 finału, gdzie spotkali się gracze KFS i Diffendo. Na początku starcia drużyna KFS objęła prowadzenie, ale w późniejszej fazie gry Diffendo zdołało wyrównać, a ostatecznie pokonało rywali 16:11.

Do finału ostatecznie dotarli gracze omCKuJIJIa, którzy zagrali z Marlin. Awans obu tych ekip do tego etapu rozgrywek nie był jakąś wielką historią, a ci drudzy przeszli do finału dlatego, że rywale poddali mecz walkowerem. Samo spotkanie odbyło się na dystansie jednej mapy i było bardzo wyrównane. Ostatecznie to Marlin zwyciężyło 16:13 i tym samym wywalczyło sobie miejsce w zamkniętych kwalifikacjach.

Czwartek pod znakiem CS:GO

W czwartek czekają nas jedynie spotkania w Counter Strike’a, gdyż rozgrywki R6S czeka jeden dzień przerwy. Mecze rozpoczną się o 17:30, a pokazywane będą na kanale twitch.tv/polishesportcup i na fanpage’u Sport.pl na Facebooku, który jest naszym partnerem medialnym.

Więcej o: