Znani gracze ambasadorami Polish Esport Cup. Druga tura nadciąga

W trzecim sezonie Polish Esport Cup 2021 wspierają znani ambasadorzy, w tym m.in. Sebastian "NEEX" Trela, czy Jacek "minise" Jeziak. To znane persony w świecie polskiego esportu.

Aktualnie trwają zapisy do drugiej tury trzeciego sezonu Polish Esport Cup 2021. Zawodnicy mogą się zarejestrować do rozgrywek poprzez wypełnienie formularza.

Zobacz wideo F1 2021 - zobacz pierwsze wideo z gry

Znani ambasadorzy wspierają Polish Esport Cup 2021 

Jesteśmy w połowie trzeciego sezonu Polish Esport Cup 2021. Za nami pierwsza tura, a teraz czas na drugą, w której zawodnicy znowu będą rywalizować w CS:GO i Rainbow Six Siege. Ambasadorami rozgrywek od samego początku są popularne osoby z polskiego esportu. Wśród nich jest Sebastian „NEEX" Trela, znany zawodnik Valoranta, który do niedawna grał w barwach Ballisty Esports.  

Jacek „minise" Jeziak to z kolei bardzo doświadczony i znany na scenie Counter Strike’a zawodnik, broniący barw MAD DOG’S PACT. Jeziak jest dość znanym oraz popularnym zawodnikiem, a także świetnym ambasadorem naszej marki. W gronie influencerów znalazł się również Bartek „Auer" Hajma. Ten jest ze znany z kolei ze współpracy z NOX, topowej polskiej drużyny w Rainbow Six Siege.  

Wśród ambasadorów znaleźli się również Olaf „Szeregowy" Ostrowski oraz Marika „Ikusia" Gąsiorowska. Ostrowski to dziennikarz i komentator esportowy ściśle współpracujący m.in. z MAD DOG’S PACT. Z kolei Ikusia jest streamerką ciągle zyskującą rozgłos dzięki świetnemu podejściu do widzów i dobrej zabawie, jaką gwarantuje oglądającym. Polish Esport Cup 2021 wspierają więc znani ambasadorzy, którzy umacniają naszą markę nie tylko na polskiej, ale także międzynarodowej scenie.  

Zapisy do PEC 2021 

Pamiętajcie, że dalej trwają zapisy do drugiej tury Polish Esport Cup 2021. Aby móc uczestniczyć w rozgrywkach CS:GO lub Rainbow Six Siege należy wypełnić formularz na stronie naszego partnera. Rozgrywki będą transmitowane na kanałach twitch.tv/polishesportcup, twitch.tv/sledz_tv i na fanpage’u Sport.pl na Facebooku.  

Więcej o: