Emocjonujące ćwierćfinały w zamkniętych kwalifikacjach do PEC!

W środę byliśmy świadkami bardzo wyrównanych meczów w zamkniętych kwalifikacjach do Polish Esport Cup. Zawodnicy vSlash i xGumofilce zapewnili nam świetne widowisko oraz wyrównane, trzy mapowe starcie. Ostatecznie druga z tych ekip awansowała dalej.

Wcześniej rozgrywane było jeszcze spotkanie Atris e-sport z GGPredict VIXIT, gdzie właśnie GG okazało się lepsze i pokonało Atris wynikiem 2:1. Dzięki temu może dalej walczyć w trzecim sezonie Polish Esport Cup.

Zobacz wideo F1 2021 - zobacz pierwsze wideo z gry

Kolejne rozstrzygnięcia w PEC za nami

Po jednodniowej przerwie znów wracamy do zamkniętych kwalifikacji CS-a w Polish Esport Cup W środowych spotkaniach wystąpili m.in. zawodnicy Atris e-sport oraz GGPredict VIXIT. Pierwszą z tych drużyn mogliśmy już wiele razy obserwować podczas PEC, bowiem to zespół, który nigdy się nie poddaje się i o miejsce w tym etapie walczył wiele razy w otwartych kwalifikacjach.

Jednak sama wola walki nie wystarczy, a do tego potrzebne są jeszcze większe umiejętności od rywala. VIXIT było tego dnia lepsze i wygrało 2:1 (16:12, 12:16, 16:8). Atris odpadło ze zmagań, ale swoich sił będzie mogło znowu spróbować w drugiej turze trzeciego sezonu PEC.

W środę doszło również do spotkania vSlash z xGumofilce. Był to niesamowicie wyrównany mecz. Na pierwszej mapie, która była bardzo zacięta, ostatecznie zwyciężyły xGumofilce wynikiem 16:14. Natomiast druga arena trafiła na konto vSlash. Te ograło oponentów 16:11. Ostatnia mapa jednak znowu zapewniła nam świetne widowisko. xG długo prowadziło i kontrolowało przebieg rywalizacji, aż do momentu, gdy vSlash wygrało osiem rund z rzędu i doprowadziło do dogrywki.

Ostatecznie w niej mniej błędów popełniły xGumofilce, dzięki czemu wygrały 22:19 i mogły odetchnąć z ulgą. Dalej są w grze w PEC, a vSlash pożegnało się z rozgrywkami. Tak samo jak Atris, będzie mogło ponownie wziąć udział w drugiej turze Polish Esport Cup.

Piątek z Rainbow Six Siege

W piątek, po jednym dniu przerwy, do gry wraca Rainbow Six Siege. Spotkania rozpoczną się o godzinie 17:00, a transmitowane będą na fanpage’u Sport.pl na Facebooku, a także na oficjalnym, polskim kanale twitch.tv od Rainbow Six Siege!

Więcej o: