Byli zawodnicy znanej polskiej organizacji w zamkniętych kwalifikacjach do Polish Esport Cup!

Zakończyły się otwarte kwalifikacje w CS:GO do pierwszej tury trzeciego sezonu Polish Esport Cup. Poznaliśmy już wszystkie drużyny, które wywalczyły miejsce w zamkniętych eliminacjach CS-a, a ostatnim zespołem awansującym do tego grona jest Auf mein Fahrrad.
Zobacz wideo

Do zespołów, które wywalczyły awans w otwartych kwalifikacjach, dołączą teraz jeszcze cztery drużyny zaproszone przez organizatorów. Na ten moment nie wiadomo, kto to będzie, ale możemy spodziewać się, że zobaczymy ciekawe organizacje, już szerzej znane kibicom.

Byli gracze Pompa Team najlepsi w czwartym dniu!

Czwartkowe spotkania z udziałem Auf mein Fahrrad nie trwały zbyt długo. W tym zespole znajduje się aż czterech byłych zawodników Pompa Team, którzy postanowili powalczyć o miejsce w zamkniętym etapie Polish Esport Cup. Można więc było się spodziewać, że zaprezentują nam solidny poziom i tak też się stało. AmF przez pierwsze spotkania w eliminacjach przeszło jak burza, wygrywając chociażby z drużyną z Łotwy 16:6. Auf mein Fahrrad w ten sposób dotarło aż do finału.

Drugim finalistą z kolei zostało Unique DNS. To 123 drużyna w rankingu HLTV, która podczas czwartkowych spotkań prezentowała wysoki poziom. Jednak w najważniejszym spotkaniu kwalifikacji musiała uznać wyższość Auf mein Fahrrad, które wygrało 16:11. Warto wspomnieć, że Destroj, zawodnik AmF, zakończył ten mecz z największą liczbą eliminacji – na koncie miał aż 24 fragi.

W piątek ostatni dzień kwalifikacji do R6S!

W piątek będziemy świadkami ostatniego dnia otwartych kwalifikacji do Rainbow Six Siege. Zmagania rozpoczną się o godzinie 17:00, a zespoły walczące o pozostałe dwa miejsca będziecie mogli obejrzeć na fanpage'u Sport.pl na Facebooku i na kanale twitch.tv/sledz_tv.