Turbo Przygłupy Don Kasjo znów atakują. Marcin Najman może się uczyć

W niedzielnych rozgrywkach wzięły udział aż trzy drużyny reprezentowane przez czołowych polskich influencerów. Jako drużyny zaproszone przez organizatorów wystąpiły M1 GAMING, której właścicielem jest znany Youtuber Karolek, jak również Turbo Przygłupy, czyli nowo powstała organizacja Kasjusza, znanego chociażby z walk w FAME MMA jako DON KASJO. Ostatnią z ekip to GAMELAXY by POMPA TEAM, którą reprezentuje nikt inny jak jeden z czołowych influencerów w naszym kraju, czyli ISAMU.
Zobacz wideo

DON KASJO w walce FAME MMA z Marcinem Najmanem zwyciężył nadzwyczaj szybko przez dyskwalifikację przeciwnika. Jego zawodnikom natomiast przyszło rozegrać ciężki, trzymapowy mecz. Pierwsza runda mimo niewielkiej przewagi padła łupem Turbo Przygłupów, którzy wygrali na mapie de_vertigo 16:13 reprezentując równą formę po obu stronach. Druga runda, czyli de_nuke to natomiast niewielka przewaga i wygrana 16:13 drużyny LEVEL UP z Serbii i Mołdawii. Trzecia runda, czyli mapa de_mirage (zwana polską mapą) faworyzowała Polaków, którzy wygrali pierwszą połowę wynikiem 8:7. Niestety na końcówkę meczu chyba zabrakło sił, gdyż po zmianie stron wygrali zaledwie 3 rundy przegrywając mapę 11:16, a całe spotkanie 1:2.

W starciu ekip Karolka i Isamu do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były tylko dwie mapy. To ekipa Karolka, czyli M1 Gaming okazała się zdecydowanie silniejsza wygrywając z ekipą Isamu - Gamelaxy by Pompa Team 2:0. Na pierwszej mapie de_nuke 16:9, a na drugiej de_train 16:8.

Na tym etapie rozgrywek nikt nie odpada. M1 Gaming i LEVEL UP, będą kontynuować rywalizację w górnej części drabinki i do awansu potrzebują jeszcze jednej wygranej. Turbo Przygłupy i Gamelaxy by Pompa Team spadają do drabinki przegranych i zagrają w meczach ostatniej szansy.

W poniedziałek wracają rozgrywki w RAINBOW 6 SIEGE (zamknięte kwalifikacje) i ASSETTO CORSA (wyścig 3.).

  1. CS:GO – zamknięte kwalifikacje dzień 2, godz. 17:30 kanał: https://www.twitch.tv/polishesportcup
  2. RAINBOW 6 SIEGE – zamknięte kwalifikacje dzień 1, godz. 17:00 kanał: https://www.twitch.tv/rainbow6pl
  3. ASSETTO CORSA – wyścig nr. 3 godz. 18:45 serwer GOLD / godz. 20:40 serwer PLATINUM kanał: https://www.twitch.tv/pact_tv

Tekst przygotowany przy współpracy ze współorganizatorem Actina PACT.

Masz ciekawy temat związany z esportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl.