Turbo Przygłupy Don Kasjo wkraczają do akcji. Trudniejszy pojedynek niż z Najmanem

Wczoraj Don Kasjo wygrał przez dyskwalifikację z Marcinem Najmanem. Dzisiaj jego ekipa CS:GO może liczyć tylko na siebie.

Poznaliśmy wszystkich uczestników zamkniętych kwalifikacji do turnieju CS:GO trzeciej tury Polish Esport Cup 2020! Dzisiaj czekają nas nie lada emocje i dwa niezwykle ciekawe mecze. Cel jest tylko jeden – awans do turnieju głównego, w którym będą czekać cztery zaproszone zespoły.

Zobacz wideo

Trudne zadanie ekipy Kasjo

Wczoraj rozegrane zostały ostatnie mecze eliminacyjne w ramach otwartych kwalifikacji. Dziś startują pierwsze mecze w zamkniętych kwalifikacjach, gdzie cztery drużyny z awansu zmierzą się z czterema zaproszonymi drużynami przez organizatorów. Celem jest awans do fazy finałowej, a udać się to może tylko połowie rywalizujących ekip.

Ostatnie wolne miejsce wywalczyła drużyna SomethingElse, która jak burza przeszła przez ostatni cykl pokonując po drodze m.in. Turboprzygłupy Akademia (drużyna znanego z FAME MMA DON KASJO), gigakoksy, Juniorki Pro i Bravage E-sport. W finale na mapie de_mirage napotkali przeciwnika o nazwie bumbumbum. Rywale mimo wybuchowej nazwy nie postawili większego oporu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5 dla SomethingElse, a po zmianie stron oddali oni przeciwnikom tylko jeden punkt kończąc spotkanie wygraną 16:6.

Dziś startujemy z pierwszymi meczami zamkniętych kwalifikacji. Transmisja zaplanowana jest na godz. 15:30 na kanale TWITCH polishesportcup oraz na fanpage’u Sport.pl na Facebooku. W dzisiejszych meczach zmierzą się kolejno:

1. GAMELAXY BY POMPA TEAM (PL) vs. M1 GAMING (PL) BO3 15:30

2. LEVEL UP (Serbia/Mołdawia) vs. TURBO PRZYGŁUPY (PL) BO3 18:30

Tekst przygotowany przy współpracy ze współorganizatorem Actina PACT.

Masz ciekawy temat związany z esportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.