Esportowa olimpiada? Trzecia tura Polish Esport Cup 2020 tuż za rogiem!

Już tylko 24 godziny dzielą nas od startu trzeciej tury Polish Esport Cup 2020 Sezon! Tym razem do rywalizacji oprócz zawodników CS:GO i Assetto Corsa włączą się także gracze Rainbow Six Siege.

Już dziś możemy też zapowiedzieć wielką niedzielę finałową, gdyż w tej turze wszystkie finały odbędą się ostatniego dnia turnieju, czyli 29 listopada. POLSH ESPORT CUP to niebywałe jak dotąd wydarzenie łączące esport najwyższej klasy w systemie multi-game, media – w tym zarówno te esportowe jak i ogólnopolskie, z biznesem, czyli platformą sprzedażową dla partnerów, a jednocześnie super promocjami dla widzów i uczestników.

Zobacz wideo

Polish Esport Cup 2020 to rywalizacja dla każdego!

Do tej pory w ramach POLISH ESPORT CUP odbywały się następujące rozgrywki: CS:GO WINGMAN 2 vs. 2 dla amatorów, CS:GO 5 vs. 5 SEMI-PRO, 5 vs. 5 VALORANT OPEN, ASSETTO CORSA OPEN, CS:GO 5 vs. 5 OPEN i ostatnia startująca w trzeciej turze sezonu drugiego RAINBOW 6 SIEGE 5 vs. 5 OPEN. W kolejnych sezonach rozważamy możliwość rozegrania "olimpiady" esportowej, czyli rywalizacji drużyn w kilku esportowych tytułach.

Już za moment ruszy ostatnia tura drugiego sezonu POLISH ESPORT CUP 2020. To od Waszej opinii, wsparcia, odwiedzin na naszych kanałach i oglądalności zależeć będzie, czy wrócimy do Was z kolejnym, trzecim już sezonem projektu. Tymczasem zawodnikom i drużynom życzymy szczęścia w rozgrywkach, a Wam drodzy czytelnicy i widzowie radości, dużo emocji i zabawy podczas śledzenia i oglądania zawodów.

Tradycyjnie transmisje z rozgrywek będzie można oglądać na fanpage’u Sport.pl na Facebooku. Na naszym portalu znajdziecie również codzienną dawkę informacji z turniejowej rywalizacji w Polish Esport Cup 2020.

Harmonogram rozgrywek i transmisji na ten tydzień:

CS:GO, kanał TWITCH - POLISHESPORTCUP:

1. środa godz. 17:30 otwarte kwalifikacje 1 z 4

2. czwartek godz. 17:30 otwarte kwalifikacje 2 z 4

3. piątek godz. 17:30 otwarte kwalifikacje 1 z 4

4. sobota godz. 15:00 otwarte kwalifikacje 1 z 4

5. niedziela godz. 15:00 zamknięte kwalifikacje dzień 1

ASETTO CORSA, kanał TWITCH – PACT_TV:

1. środa godz. 18:45 pierwszy wyścig finałowy (serwer Platinum od godz. 20:40)

2. piątek godz. 18:45 drugi wyścig finałowy (serwer Platinum od godz. 20:40)

RAINBOW 6 SIEGE, kanał TWITCH - RAINBOW6PL:

1. środa godz. 17:00 otwarte kwalifikacje 1 z 2

2. czwartek godz. 17:00 otwarte kwalifikacje 2 z 2

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie również na profilu Polish Esport Cup na Facebooku. 

Tekst przygotowany przy współpracy ze współorganizatorem Actina PACT.

Masz ciekawy temat związany z esportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl.