Ostatnia tura VALORANT! Dzisiaj koniec zapisów do drugiej tury Polish Esport Cup 2020

Zapisy do rozgrywek VALORANT i CS:GO dobiegają końca. To ostatnia okazja, aby dołączyć do drugiej tury Polish Esport Cup 2020 Sezon 2!

Wiemy już, że to będzie druga i zarazem ostatnia tura turnieju VALORANT. Z racji na odbywające się turnieje, Riot nie udziela licencji innym podmiotom. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, gdyż w trzeciej turze zobaczymy turniej Rainbow Six Siege!

Zobacz wideo

Nie zapomnij o zapisach!

Przypomnijmy zatem, że zapisy do turniejów CS:GO i VALORANT trwają do końca dzisiejszego dnia (poniedziałek). Simracerzy za to mogą zapisywać się do rywalizacji w Assetto Corsa do ostatniego dnia turnieju, czyli 6 listopada.

Linki do zapisów:

Turnieje w każdą z gier w drugiej turze potrwają przez prawie dwa tygodnie. Zapisy są całkowicie darmowe, a drużyny mogą brać udział w dowolnej liczbie kwalifikacji. W pierwszej turze rywalizację CS:GO wygrała ekipa Izako Boars, po finale z Pompa Team. W VALORANT najlepsi byli faworyci, czyli drużyna Entropiq, zaś w simracingowej rywalizacji dominatorem okazał się Dominik Blajer, który wygrał pierwsze cztery wyścigi i przed piątym zapewnił sobie zwycięstwo w cyklu.

Rozgrywki drugiej tury Polish Esport Cup 2020 Sezon 2 będzie można oglądać na fanpage'u Sport.pl. Oprócz tego codziennie na naszym portalu znajdziecie najświeższe informacje dotyczące turnieju.

Tekst przygotowany przy współpracy ze współorganizatorem Actina Pact.

Masz ciekawy temat związany z esportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl.